Haber Detayı
24 Ocak 2019 - Perşembe 14:00
 
Darıca’da Bıyık’a sevgi seli
AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, aday olarak ilan edildikten sonra hemen sahaya çıkarak vatandaşlarla buluştu.
Darıca Haberi
Darıca’da Bıyık’a sevgi seli

Darıca’da oldukça yoğun bir tempoda vatandaşlarla buluşan Bıyık, gittiği her yerde büyük bir coşkuyla karşılanıyor. Esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Bıyık, gittiği her yerde vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılanırken gördüğü ilgi nedeniyle Darıcalılara teşekkür etti.

7’DEN 70’E HERKES MUTLU

Darıca’da sıkılmadık el, girilmedik ev bırakmayacak şekilde çalışan ve her fırsatta Darıcalılarla bir araya gelen AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, sabah erken saatlerde başladığı seçim çalışmalarına gece geç saatlere kadar devam ediyor. Esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Bıyık, hasta ziyaretlerini de ihmal etmeyerek hayır duası oluyor. Darıcalıları acı ve tatlı günlerinde yalnız bırakmayan Bıyık, 7’den 70’e bütün Darıcalılar tarafından sevgiyle karşılanıyor.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ

Genç yaşlı, kadın erkek herkes tarafından adaylığı olumlu karşılanan ve kısa sürede gönüllere girmeyi başaran AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi biz de Darıca’da gönül belediyeciliğini uygulayacağız ve Darıcalı vatandaşlarımızın gönüllerine girmek için çalışacağız. Kapımız herkese açık olacak ve sürekli sizlerle iç içe olacağız. Darıca’da herkesin derdiyle dertlenip en ufak sorununu bile çözmek için çalışacağız. Darıca’da AK Parti belediyeciliğini en güzel şekilde hayata geçireceğiz” diyerek Darıcalılara gösterdikleri sevgi için teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca’da, Bıyık’a, sevgi, seli,
Yorumlar
Haber Yazılımı