Haber Detayı
29 Mayıs 2017 - Pazartesi 23:27
 
Darıca'da İktidar ve Muhalefet birlikte iftar yaptı
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın düzenlediği iftar programında Darıca protokolü iftar sofrasında bir araya geldi.
Darıca Haberi
Darıca'da İktidar ve Muhalefet birlikte iftar yaptı

Darıca Belediye Başkanı  Şükrü Karabacak, düzenlediği iftar programında  Darıca protokolü bir araya geldi.  Darıca Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftar yemeğine  Darıca Belediye Başkanı  Şükrü Karabacak'ın yanı sıra,  Darıca Kaymakamı  Ömer Karaman,  Darıca İlçe Emniyet Müdürü  Hasan Aydoğan,  Darıca Milli Eğitim Müdürü  İsmail Oğuz, Garnizon Komutanı Binbaşı Erhan Yeşil,  Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler  AK Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık,  CHP İlçe Başkanı Yakup Törk, meclis üyeleri, muhtarlar ve stk temsilcileri katıldı.

Yenilen yemeğin ardından kısa bir selamlama konuşması yapan  Darıca Belediye Başkanı  Şükrü Karabacak, "Rabbimize hamdolsun, şükürler olsun ki bir ramazan ayına daha kavuştuk. Bunun kıymetini bilmemiz lazım. Oruçlarımızın üçüncü gününü de tuttuk ve bu akşam hep birlikte  Darıca protokolü olarak orucumuzu açtık. Bu yemeğimize katılımınızdan, birlikte iftar açmamızdan dolayı, birlikte dua etmemizden dolayı ne kadar mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. İnşallah Rabbimizde bu mutluluğumuzdan hoşnut olur. Ramazan ayınızı kutluyorum. İnşallah hep birlikte sağlık huzur içerisinde Kadir gecesine ulaşırız. Devamında da inşallah hep beraber bayrama ulaşırız" dedi.

Program ilahiler ve Türk Sanat müziği dinletisinin ardından sona erdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca'da, İktidar, ve, Muhalefet, birlikte, iftar, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı