Darıca’nın çehresi değişiyor
Haber
30 Eylül 2020 - Çarşamba 20:40
 
Darıca’nın çehresi değişiyor
Darıca Haberi
Darıca’nın çehresi değişiyor

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ‘Modern Sosyal Tesisler’ ilkesi ile çıktığı yolda 4 mahalleyi kapsayacak olan 30 Ağustos Zafer Parkı’nın yenilenme çalışmalarında sona gelindiğini duyurdu.
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık Darıca’nın sosyal tesislerinin modernleşmesi için attığı yeni adımlar çerçevesinde yenilenmeye giden olan 30 Ağustos Zafer Parkı ve Sosyal Tesisleri’nde çalışmaların sona geldiğini duyurdu. Belediyeye ait sosyal tesislerin daha modern hale getirilmesi için elinden gelen tüm çabayı sarf eden ve 30 Ağustos Zafer Parkı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a, belediye başkan yardımcısı Ayhan Naci Yılmaz da eşlik etti.
DARICA’YA YAKIŞIR SOSYAL TESİSLER
Seçim vaatlerini bir bir yerine getiren Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca’nın çehresini değiştirecek sosyal tesis çalışmalarının tüm hızı ile devam ettiğini bildirdi. Sosyal tesislerin yenilenmesi kapsamında geçtiğimiz aylarda inşaatına başlanan 30 Ağustos Zafer Parkı ve Sosyal Tesisleri’ne giderek incelemelerde bulunan Başkan Bıyık, “Sosyal tesislerimizin Darıca’ya yakışan bir hale gelmesi ve daha modern olması için çalışma başlattık. Bizler de sosyal tesislerimizin ihtiyaca cevap vermesi adına adımlar atıyoruz. 
HAYIRLI OLSUN
Abdi İpekçi, Fevzi Çakmak, Kazım Karabekir ve Sırasöğütler Mahallelerimizin tam ortasında bulunan 30 Ağustos Zafer Parkı’mızın içindeki sosyal tesisimizde yenileme çalışmalarında sona yaklaştık. Tüm hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyarak, yeni konsepti ve uygun fiyat menüsüyle 30 Ağustos Zafer Parkı ve Sosyal Tesisimizi başkan yardımcılarımız ile birlikte ziyaret ederek devam eden çalışmaları inceledik. Tüm halkımızı büyük bir heyecanla yeni tesislerimizde ağırlamayı bekliyoruz. Tesisimiz Darıcamıza hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca’nın, çehresi, değişiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı