Haber Detayı
29 Haziran 2018 - Cuma 17:38
 
Darıca Sahile Oyun Parkı
Darıca Sahil 4. Etap piknik alanına yapılan çocuk oyun parkını inceleyen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Çalışmalarımızı tamamlayıp çocuklarımızın keyifle zaman geçireceği bir parkı daha ilçemize kazandıracağız.” dedi.
Darıca Haberi
Darıca Sahile Oyun Parkı

‘Daha Yeşil Bir Darıca’ hedefiyle çalışmalarını sürdüren Darıca Belediyesi’nin sosyal yaşam alanaları da dikkat çekiyor. Kentleşme ile birlikte artan yeşil alan ihtiyacını gidermek için projelendirme çalışmalarını tamamladığı parkların yapımını kısa sürede bitirerek hizmete açan belediyenin ilçeye yeşil alan kazandırmaya yönelik çalışmaları vatandaşlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanıyor. Yeni parklar, çocukların güvenli ve rahat bir ortamda oyun oynayabilecekleri şekilde tasarlanan sentetik zeminli oyun alanları, dekoratif oturma grupları, modern peyzaj düzenlemeleri ve fitness alanları ile büyük beğeni topluyor.

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Darıca Belediyesi, yeni park yapım çalışmalarının yanı sıra diğer parkları da yenileyerek çağdaş ve güvenli bir hale getiriyor. Darıca Sahil 4. Etap piknik alanına yapılan çocuk oyun parkını inceleyen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Darıca sahilimizdeki çocuk oyun parkımızın yenileme çalışmalarını inceledik. İnşallah en kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp çocuklarımızın keyifle zaman geçireceği bir parkı daha ilçemize kazandıracağız.” diye konuştu.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darıca, Sahile, Oyun, Parkı,
Yorumlar
Haber Yazılımı