‘Darıca’ya kadın eli değsin!’
Haber
06 Aralık 2019 - Cuma 13:43
 
‘Darıca’ya kadın eli değsin!’
Darıca Haberi
‘Darıca’ya kadın eli değsin!’

CHP Darıca İlçe Başkan Adayı Ebru Tayanç, gazetemizi ziyaret etti.Ziyarette konuşan Tayanç, ‘Darıca’ya kadın eli değsin’ dedi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Abbas Sır, CHP Darıca İlçe Başkan Adayı Ebru Tayanç’ı ağırladı. Ziyarette konuşan CHP Darıca İlçe Başkan Adayı Ebru Tayanç, Sır’dan destek isteyerek, “Ben Tuzla’da uzun yıllar yaşadım, bu yüzden Tuzla’da ne varsa Darıca’da da olsun istiyorum. Artık Darıca’ya kadın eli değmeli. Çünkü kadının olduğu yerde kalite olur, kadının elinin değdiği yer yeşerir. Kadın umudu yeşertir. Sizlerin de desteği ile gelin kaliteyi Darıca’ya getirelim.” dedi.

“AYRIŞTIRMAYI ORTADAN KALDIRALIM”

Darıca için güzel projelerinin olduğunu söyleyen Tayanç, ‘Güçlü bir kadınım, azmim ve mücadele hırsım ile kimsenin yapamaz dediği işleri başardım. Bu sebeple de Darıca İlçe Başkanlığına aday oldum. Ben kendime inanıyorum, bu sebeple de Darıca’yı değiştirmeyi ve Darıca’da güzel işler yapmayı istiyorum. Bu noktada da sizlerin desteğine ihtiyacım var. Gelin birlikte Darıca’yı yönetelim. Öncelikle ayrıştırmayı ortadan kaldıralım. Çünkü Darıca’da ciddi anlamda bir ayrıştırma söz konusu. Bu ayrıştırmayı kaldırmak da bizlerin elinde. Ben partimin ve beni destekleyen insanların yüzünü kara çıkarmayarak çok iyi işler yapacağıma inanıyorum” dedi.

“TERS DÜŞSEM DE ÇALIŞMAYA DEVAM ETTİM”

Sözlerini sürdüren Tayanç, Darıca’da ilçe kadın kolları başkanı olduğu dönemde birçok insanla düşüncesi yüzünden ters düştüğünü ancak emeğe saygısı olduğu için ters düştüğü insanların yanında olarak partisi için yola devam edip çalıştığını dile getirdi. Tayanç, ahlakın ve saygının ne kadar önemli olduğunu vurgulayarak, “Ben ekibimde ahlaklı ve saygı duyduğum insanlarla birlikte çalışıyorum. Biliyorum ki vicdanı, ahlakı ve saygısı ve sevgisi olan insanlar yanlış yapmaz. Bu yüzden ekibimi bu şekilde kurdum. Ekibime güveniyorum ve inanıyorum. Gittiğimiz her yerde delegelerimize ve partililerimize ekibimi ve kendimi anlatarak, partimize nasıl katkı getireceğimizi anlatıyoruz. Kararsız olan seçmenlerimiz de var. Bize destek olacağını söyleyenler de. Biz herkese dürüstlükle gidiyoruz. Onlar da sağ olsunlar bize dürüstlükle cevap veriyorlar. Ben oy verecek olanlara da vermeyenlere saygı duyuyorum. Çünkü herkesin kendi düşüncesi.

“DEDİKODUYU ORTADAN KALDIRACAĞIZ”

Ama herkesin şunu bilmesini istiyorum; ‘Biz Darıca’da farklılığı yaşatacağız. Darıca’da eşitiz. Ben bu zamana kadar kimseye çamur atmadan çalışmaya özen gösterdim. Ancak gördüm ki Darıca’da büyük bir dedikodu ağı var. İnsanlar çamur atarak yollarını sürdürüyorlar. Ancak şunun sözünü veriyorum ki; Ben ve ekibim Darıca’da dedikoduyu ve ayrıştırmayı ortadan kaldıracağız. Partililerimizden de ricam, dedikodu ile iş yapmasınlar. Duyduklarına değil bana, bize inansınlar.”  dedi.

ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR

Son olarak parti binasında adaylığını açıklayacağını söyleyen Tayanç, partilileri adaylık açıklamasına davet ederek, 8 Aralık Pazar günü saat 15.00’te CHP Darıca İlçe Başkanlığında adaylığımı açıklayacağım. Tüm partililerimizin yanımda olmasını temenni ederek, herkesi aday açıklamama davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Darıca’ya, kadın, eli, değsin!’,
Yorumlar
Haber Yazılımı