Haber Detayı
22 Ağustos 2017 - Salı 15:49
 
Darısı Darıca’ya!
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaelispor’a iç maçlarda ve deplasmanlarda ulaşımını en konforlu şekilde sağlayabilmesi amacıyla sıfır kilometre takım otobüsü hediye ediyor. Bu gelişme sonrasında Darıcalı yerel yöneticilerin Darıca G.B’ye de bir takım otobüs verilmesi adına ne gibi bir çalışma yapacakları merak konusu oldu.
Spor Haberi
Darısı Darıca’ya!

Süper Lig’deki büyük kulüplerin kullandığı araçlarla aynı özelliklere sahip takım otobüsü, yarın saat 13.30’da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nın önünde Kocaelispor’a teslim edilecek. Takım otobüsünün tesliminde Kocaelispor yönetimiyle futbolcular da hazır bulunacak.  

ŞAMPİYONLUK YOLUNDA

Ligin başlangıcında Kocaelispor’a şampiyonluk yolunda moral ve motivasyon anlamında katkı sağlayacak olan yeni takım otobüsü, TEMSA Maraton model olarak belirlendi. Kocaelispor’un yeni takım aracının teknik özellikleri ise şöyle: 2+1 koltuk düzeniyle 33 kişilik kapasiteye sahip, her bir sporcunun ayrı ayrı kullanacağı koltuk arkası TV üniteleri mevcut, arka kısımda 4’lü toplantı masası bulunuyor, aynı şekilde ön tarafta da koltuk ve masa düzeni var, otobüsün içi ve dışı Kocaelispor’un Yeşil-Siyahlı renklerine uyumlu döşemelerle kaplandı, sürüş güvenliği de bulunan otobüs en son teknolojik donanıma sahip.

DARICA’DAN SES YOK!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaelispor’a otobüs hediye etmesinin ardından gözler bölge takımlarımıza çevrildi. Uzun yıllardır belediyenin sıradan bir otobüsünü kullanan bölgemizin tek profesyonel kulübü Darıca Gençlerbirliği’nin kendisine ait bir takım otobüsünün olmaması büyük bir eksiklik olarak göze çarpıyor. Yerel yöneticilerin ve belediye meclis üyelerinin bu konuda sessiz kalması hayal kırıklığı yaratırken, spor otoriteleri Darıca’nın en önemli markalarından Darıca Gençlerbirliği için harekete geçilmesi kanısında birleştiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Darısı, Darıca’ya!,
Yorumlar
Haber Yazılımı