Haber Detayı
03 Ocak 2019 - Perşembe 15:17
 
Demirci, Hasbihal Buluşmalarını Sürdürüyor
Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Hasbihal Buluşmalarının 2019 yılındaki ilk programında Bilgievleri bünyesinde eğitim alan öğrencilerin velileriyle buluştu.
Çayırova Haberi
Demirci, Hasbihal Buluşmalarını Sürdürüyor

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, birebir halkla buluştuğu ve yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulunduğu Hasbihal Buluşmalarının 2019 yılındaki ilk programında Bilgievleri bünyesinde eğitim alan öğrencilerin velileriyle bir araya geldi. Haftanın belirli günlerinde devam eden programlarda hem yatırımları değerlendiren hem de gerçekleştirilmiş olan tüm projelerin halk nezdindeki olumlu yada olumsuz sonuçları birinci elden ölçen Demirci, Akse Mahallesi Hakcan Döven ve Atatürk Mahallesi Şehit Yrb. İlker Çelikcan Semt Konaklarında velilerle buluştu. Hasbihal Buluşmalarında bu güne kadar binlerce vatandaşlar bir araya gelerek yapılan her bir projenin detayını vatandaşlara sunan, planlanan projelerde de onların fikirlerini alan Demirci, bu kez 2019 yılını değerlendirdi.

Demirci, “Gelişen Bir Çayırova İnşa Ettik”

4,5 yılda 450 Milyon Liralık yatırım seferberliğinde, 80 projeyi hayata geçirerek Çayırova’nın bir marka kent olması yönündeki ilerlemesini hızlandıran Belediye Başkanı Şevki Demirci, gerçekleştirmiş olduğu Hasbihal Buluşması’nda 2019 yılındaki planlarını anlattı. Bugüne kadar yapılan projeler işle gelişen bir Çayırova’yı inşa ettiklerini belirten Demirci, geride kalan sürede olduğu gibi 2019 yılında da dev yatırımlara ve gönül belediyeciliğine daha fazla hizmetle devam edeceklerini açıkladı.

“Seçim Beyannamemizin İki Katı Hizmet Ürettik”

Seçim beyannamesinde yer alan ve almayan birçok yatırımı yaptıklarının altını çizen Demirci, “İlçemizde görev aldığımız günden bu zamana kadar çok işler başardık. Eğitimde, sağlıkta, sanatta, sporda, altyapı, üstyapı, ulaşımda ve çevrede 80 projeyi bulan hizmetlerimiz oldu. Şimdi bu hizmetleri taçlandıracak projelerimiz arasında yer alan 200 yataklı Çayırova Devlet Hastanesi’ni inşa edeceğiz. Sağlık Bakanlığımızla yaptığımız sıkı çalışma sonucunda bu projeyi ilçemize dahil etmenin sevincini yaşıyoruz. 60 dönüm alan üzerine kurulacak olan Devlet Hastanemiz için kısa bir süre sonra temel atacağız.” dedi.

KLASİKLEŞMİŞ BELEDİYECİLİĞİ GERİDE BIRAKTIK

Belediyecilik hizmetlerini klasikleşmiş konumdan çıkaran bir hizmet anlayışı sergilediklerini de ifade eden Demirci, “Her alanda yatırım yaparak, Çayırova’mızın kentleşme ve kentlileşme hamlesini tamamladığımızı söyleyebilirim. İlçemizde modern Kültür Merkezleri inşa ettik. Sosyal yaşam alanlarımızı oluşturan başta Kent Park ve Semt Meydanlarımızı tamamlayarak kullanıma sunduk. Eğitimde yeni okullar ve semt konaklarımızla hizmet veriyoruz. Her alanda hizmet üretebilen bir yapı ile yolumuza devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Demirci,, Hasbihal, Buluşmalarını, Sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı