DENAD yardımlarına devam ediyor
Haber
20 Ekim 2020 - Salı 21:10
 
DENAD yardımlarına devam ediyor
Dilovası Haberi
DENAD yardımlarına devam ediyor

Dilovası'nda faaliyet gösteren Dilovası Engelli, Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (DENAD) hayırseverler aracılığı ile gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Dilovası’nda faaliyet gösteren Dilovası Engelli, Engelli Aileler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, yardımları ile ihtiyaç sahibi engelli vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Dilovası’nda yaşayan Mehmet Hanifi Dağtekin’in bir süredir hasta kaldırma aparatına ihtiyacı olduğunu öğrenen DENAD Başkanı Samet Elden ve dernek yöneticisi Osman Paçul, vatandaşın Sakarya, Serdivan’daki evine giderek kendisine hasta kaldırma aparatını teslim etti.

TEŞEKKÜR EDERİM

Hayırseverlerin desteği, gönüllü kadroların çalışmaları ile faaliyetlerini aralıksız sürdüren DENAD Başkanı Samet Elden, “Bu güne kadar onlarca engelli kardeşimize umut olduk. Bu umut dolu yolda DENAD'ın her zaman yanında olan hayırsever iş adamlarımıza, bu yolda emek ve gayret göstererek engelli kardeşlerimiz ile bağlantılarımızı kuran gönüllülerimize ve yönetici arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Bizim bu yolda amacımız engelli kardeşlerimizin ihtiyaçlarını gidermek. DENAD ailesi olarak engelli kardeşlerimizin iyi gününde kötü gününde yanında olmaya devam edeceğiz. Rabbim eksikliklerini vermesin hayırlarını kabul etsin inşallah” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DENAD, yardımlarına, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı