Haber Detayı
08 Aralık 2016 - Perşembe 13:17
 
DİLOVASI BALIKÇILAR BARINAĞI TAMAM!
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Diliskelesi’nde bulunan balıkçılar barınağı ile ilgili müjdeyi verdi. Toltar, sosyal medya hesabından Balıkçılar Barınağı’nın son halini paylaşarak, “balıkçılar barınağımız son dokunuşlarla çok güzel bir yer haline geldi. Hayırlı olsun.” Dedi.
 
 
 
Dilovası Haberi


Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Balıkçılar Barınağı’nın son halini paylaşarak sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Toltar, yaptığı açıklama da, Küçük dokunuşlarla büyük mutluluklar elde ediyoruz. İlçemize kazandırmış olduğumuz balıkçılar barınağımızın kamelyalarını yerleştirdik; ışıklandırma işlerini tamamladık. Osman Gazi Köprüne nazır barınağımızın güzelliğine güzellik katılmış oldu. Dernek Başkanı Hüseyin Elibol kardeşime ve yönetimine çabaları, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder; çalışmalarında başarılar dilerim.” Dedi.

ELİBOL’DAN TOLTAR’A TEŞEKKÜR

Diliskelesi Balıkçılar Derneği Başkanı Hüseyin Elibol ise, “Sayın Başkan'ım bu projeyi hayata geçirdiğiniz için bizler size ne kadar teşekkür etsek azdır. İnşallah milli emlak işini sizin öncülüğünüzde çözüme kavuşur ve Dilovası halkı artık bu güzel yerden faydalanmaya başlar. Tek temennimiz bürokrasinin önümüze koyduğu bu engelleri sizlerin sayesinde biran önce aşmaktır.” Dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: DİLOVASI, BALIKÇILAR, BARINAĞI, TAMAM!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı