Haber Detayı
17 Ağustos 2016 - Çarşamba 10:30
 
DİLOVASINDA TEMİZ ÇEVRE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Dilovası Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı ekipler, görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için, gelişi güzel dökülen moloz birikintilerini kaldırarak hafriyat temizliği yapıyor.
Dilovası Haberi
DİLOVASINDA TEMİZ ÇEVRE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Dilovasın’da yol kenarlarına, boş araziler ile  yaşam alanlarındaki boş yerlere dökülen ve görüntü ve çevresel kirlilik oluşturan moloz yığınlar Dilovası Belediyesi ekipleri tarafından kaldırılıyor. Dilovası Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Ali Toltar’ın talimatıyla insan sağlığını tehdit eden, çevre ve görüntü kirliliğine sebep olan inşaat yıkıntı atıklarını topladıklarını ve bunları hafriyat atıklarını gelişi güzel döken firmalar ve şahıslara ağır para cezaları verileceğini söylediler.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, yaptığı açıklamada “ilçemiz genelinde  çevreye gelişi güzel moloz dökerek çevre ve görüntü kirliliğine yol açanların bu davranışlarının kabul edilemez. Çevre ve Kontrol Müdürlüğü ile F     en İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çevre ve görüntü kirliliğinin önlenmesi konusunda hassas bir çalışma yürütüyor. Bu çalışmalarla ile ilçemizin daha yaşanılabilir kent haline getirirken bundan böyle Kaçak moloz dökümüne göz yummayacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DİLOVASINDA, TEMİZ, ÇEVRE, ÇALIŞMALARI, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı