Dilovası'nda bahar temizliği startı verildi
Haber
19 Nisan 2017 - Çarşamba 15:49
 
Dilovası'nda bahar temizliği startı verildi
Dilovası Belediyesi tarafından ‘Bahar Temizliği’ kapsamında tüm mahallelerde temizlik seferberliği için kampanya başlatıldı. Temizlik seferberliği kapsamında 18 araç ve 98 personel’e tüm mahalleler ayrı ayrı ele alındı.
Dilovası Haberi
Dilovası'nda bahar temizliği startı verildi

 

Start verilen Bahar Temizliği kampanyası çerçevesinde, cadde ve sokakların yıkanması, çöp konteynırlarının dezenfekte edilmesi, mahallelerde bulunan boş arazilerin temizlenmesi, çevrede bulunan sahipsiz molozların alınması ile mahallelerde yapılan çalışmalar sayesinde bahar ayında her türlü görüntü kirliliği temizlenecek.

 

AMACIMIZ DAHA TEMİZ BİR DİLOVASI

 

Daha güzel ve temiz bir Dilovası için bütün gayretleriyle çalışmalarını sürdürdüklerini ve ilçenin temizliğine ve görüntüsüne büyük bir önem verdiklerini ifade eden Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,” Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ekipleri her zaman büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürüyorlar. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte ilçe genelinde bahar temizliği kampanyası başlattık daha temiz Dilovası için tüm imkânlarımızı seferber ettik. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası'nda, bahar, temizliği, startı, verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı