Dilovası’nın hayır duasını alacağız
Haber
14 Şubat 2019 - Perşembe 12:35
 
Dilovası’nın hayır duasını alacağız
AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmayacağız diyerek, yıllar sonra hayırla yâd edilecek ve halkın hayır duasını alacak projeleri hayata geçirmek için söz verdi.
Dilovası Haberi
Dilovası’nın hayır duasını alacağız

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, aday gösterildiği 12 Ocak'tan itibaren başladığı seçim çalışmalarını gece gündüz demeden aralıksız sürdürüyor. Dilovası'nda girmedik ev, sıkılmadık el bırakmamayı hedefleyen Şayir, 31 Mart’a kadar çok çalışacaklarını ve 31 Mart'ta Dilovası'nda yeni bir zafere imza atacaklarını söyledi.

DOKUNMADIK GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ
Dilovası'nda sokak sokak cadde cadde dolaşarak hem ev ziyaretleri, dernek, hem de esnaf ziyaretleri yaparak destek isteyen Şayir, “Biz milletimize, memleketimize hizmet için yola çıktık. AK Parti’nin belediyecilikte yaptığı çalışmaları yakından biliyoruz. Hizmet atağının devamı için 31 Mart seçimlerinin önemini tüm hemşerilerimize anlatacağız. Çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmamak adına çok çalışacağız. Davamıza, kardeşliğimize, birlik ve beraberliğimize sahip çıkacağız. İnşallah 31 Mart’ın ardından Dilovası'nı hep birlikte şaha kaldıracağız” ifadelerine yer verdi.

EN HIZLI ŞEKİLDE ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ

Ziyaretlerde konuşmalarına devam eden Şayir, “Biz halkımıza hizmete talibiz. Güçlü hükümetimiz ve Büyükşehir belediyemizin desteği ile Dilova'mızın her noktasına hizmet götürmek, Dilovalı hemşerilerimizin taleplerini en hızlı şekilde çözüme kavuşturarak, yıllar sonra hayırla yâd edilecek ve halkımızın hayır duasını alacak projeleri hayata geçirmek için söz veriyorum" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası’nın, hayır, duasını, alacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı