Haber Detayı
07 Şubat 2017 - Salı 12:45
 
Diriliş'te Ural'ın İdamı..İZLE
Diriliş Ertuğrul dizisi nefes kesen bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 76. bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 76. bölüm fragmanında Ural için idam kararı kesinleşiyor. Sadettin Köpek ve Candar Bey'in tüm çabaları Ural'ı idamdan kurtaramıyor. Ertuğrul tüm herkesin gözü önünde Ural'ı infaz ediyor!
- Haberi
Diriliş'te Ural'ın İdamı..İZLE

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamı yeni bölüm ile ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul'da Ertuğrul, Ural'ı infaz edecek midir? Yaşanan tüm çabalara rağmen idam kararından kurtulamayan Ural'ın durumu babas Candar Bey'i derinden yaralayacaktır. 

Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği Diriliş Ertuğrul dizisinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Cengiz Çoşkun, Nurettin Sönmezi Cavit Çetin Güner, ve Kürşat Alnıaçık gibi usta isimler yer alıyor. Diriliş Ertuğrul yepyeni bölümüyle 8 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:00'da izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Ural layık olduğu şekilde kafesli çadırda zincirle bağlanmış idamını beklemektedir. Vasilyus, Helena'yı kandırmıştır ve babasından kalan gücü artık kendi üzerine toplamıştır.

İKİ OBA SAVAŞIN EŞİĞİNE GELDİ

Geçtiğimiz bölümünde fenalaşan Candar Bey idamı durdurmak için aceleyle meydana koşar. Ertuğrul bey Ural'ı idam etmek için bıçağını bilemeye başlamıştır. Candar bey oğlunun idam edilme kararı için Aliyar'ı suçlar ve tokat atar. İki oba arasında savaş artık çıkmak üzeredir.

ERTUĞRUL İDAMI GERÇEKLEŞTİRİYOR

Sadettin Köpek yine her zaman olduğu gibi Ertuğrul beyi durdurmak için planlar yapar. Ural artık idam olmak üzere, ne kadar engellenmeye çalışılsa da Ertuğrul idamı gerçekleştirecek.

Öte yandan Aliyar Bey, tabutun başında ölen isim için gözyaşı döker. Ancak bu isim Ural değil. Ölen ismin Kutluca olduğu sosyal medyada konuşulanlar arasında.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 76. BÖLÜM ÖZETİ

Vasilius’un emriyle Tekfur’u öldüren Lazkaris, Çavdar obasına sığınmış, Ertuğrul’un alpları obaya girerken onu görmüşlerdir. Buna istinaden Ertuğrul, Sadettin Köpek ve Aslıhan’ın nikah günü Çavdar obasına gelerek Aliyar’dan adaletin tesis edilmesi için destek istemiştir. Nitekim Aliyar, babasına, Aslıhan’a ve birçok engele rağmen adaletten yana olmuş, böylece herkes tarafından istenmeyen, hain biri durumuna gelmiştir. Ural’ın yargılanması sonucu kadılar idam hükmüne varmışlardır. 

Sadettin Köpek ve Vasilius bu duruma engel olmak istemiş fakat ellerinden bir şey gelmemiştir. Bu durum neticesinde Candar Bey fenalaşmıştır. Şimdi Çavdar Obasının iki beyi ölümle yüz yüzedir. Peki Ural kurtulacak mıdır, yoksa infazı yapılacak mıdır? Candar Bey’in durumu ne olacaktır? Aliyar, kadıların bu kararıyla herkesin öfkesini üzerine almıştır. 

Aliyar şimdi ne yapacaktır? 

Saadettin Köpek ve Aslıhan nikahı yarım kalmıştır. Aslıhan bunca sıkıntı arasında nikaha tekrar razı olacak mıdır? Saadettin Köpek’in hamlesi ne olacaktır? Gittikçe Helena’ya daha çok bağlanan Bamsı’nın derdine kim deva olacaktır?     

Kaynak: Editör:
Etiketler: Diriliş'te, Ural'ın, İdamı..İZLE,
Haberin Videosu
", parentId: "#player" });
Yorumlar
Haber Yazılımı