Haber Detayı
16 Kasım 2017 - Perşembe 15:04
 
e-Devlet'te yeni dönem!
Gebze Haberi
e-Devlet'te yeni dönem!

 uygulamasına bir yeni özellik daha geldi. Bu kez gelen özellik sayesinde uçuş yolcuları uçuş bilgilerine artık bu uygulama üzerinden kolayca erişebilecek

Devlet Hava Meydanları İşletmesi () yeni bir uygulama hayata geçirdi. Bu uygulamaya göre artık vatandaşlar Uçuş bilgilerine  üzerinden ulaşabilecek. Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, vatandaşların artık uçuş bilgilerine e-devlet uygulamasından ulaşabileceğini resmi twiter hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla duyurdu.

Ocak, resmi twitter hesabından, "Bilgi, teknoloji nerede DHMİ orada! Kolay ulaşılır, erişilir olmayı önemsiyoruz. Kurumsal iletişim merkezimiz, sosyal medya sayfalarımız ve tüm iletişim mecralarımızın kapıları 7/24 açık herkese açık. Artık güncel uçuş bilgilerine 35 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan e-devlet kapısından da ulaşabiliyor yolcularımız. Yazılım ekiplerimiz, vatandaşlarımıza bu kanalla daha çok hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bilgi, teknoloji nerede DHMİ orada!" açıklamasını yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: e-Devlet'te, yeni, dönem!,
Yorumlar
Haber Yazılımı