Haber Detayı
25 Ekim 2018 - Perşembe 08:55
 
Eğitimci Sanayicilere Plaket
Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul-sanayi işbirliği kapsamında destek veren sanayicilere plaket verdi.
Çayırova Haberi
Eğitimci Sanayicilere Plaket

Çayırova Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programa Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, Bayraktar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bayraktar, TOSBSAD yönetim kurulu üyesi sanayiciler ve misafirler katıldı. Okula destek veren SES 3000 CNC genel müdürü Dr. Erdal Gamsız, ALBA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özvanlıgil, Hatice Bayraktar MTAL okulunun kurucusu ve Bayraktar Holding yönetim kurulu başkanı Ahmet Bayraktar’a plaketleri Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen tarafından verildi.

EKSİKLER YERİNDE İNCELENDİ

Yapılan plaket töreninin ardından Çayırova Hatice Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gezilerek incelendi. Okulun atölyelerindeki eksikler tespit edildi. Okul sanayi işbirliği için oldukça verimli geçen toplantıda ileriye dönük katkıların artarak devam edeceği konusunda fikir birliğine varılarak günün anlam ve önemine binaen hatıra fotoğrafı çekilip tören sonlandırdı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eğitimci, Sanayicilere, Plaket,
Yorumlar
Haber Yazılımı