Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 15:06
 
EMEKLİLERİMİZİN YÜZÜ AK PARTİ İLE GÜLÜYOR
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak seçim çalışmalarına ara vermeden devam ederken, emekli vatandaşlarla bir araya geldiği toplantıda Ak Parti dönemindeki kazanımlara dikkat çekerek, “emekli vatandaşlarımızın yüzü Ak Parti Hükümeti ile gülüyor” dedi.
 
 
 
Darıca Haberi


Başkan Karabacak, Ak Parti hükümetimiz aradan geçen 16 yılda ülkemizdeki yaklaşık 12 milyona yakın emeklinin refah seviyesini yükseltmek için tüm olanakları seferber ederek halkımızın yüzünü güldürdü. Bugün kadar yapılan intibak düzenlemeleri, promosyon ödemeleri, destek priminin kaldırılması ve en son bayram ikramiyesi ile geliri artan emekli vatandaşlarımız artık geleceğe daha güvenle bakıyor” dedi.

EMEKLİLERİMİZİN AYLIKLARINDA

BÜYÜK ARTIŞLAR OLDU

Başkan Karabacak, Ak Parti’nin 2002 yılından itibaren emekli vatandaşlarımızın ekonomik şartlarını iyileştirme adına önemli adımlar attığına vurgu yaparak, “emekli vatandaşlarımızın maaşlarında rekor seviyede artışlar meydana geldi. Özellikle intibak yasasıyla emekli vatandaşlarımız hak ettikleri maaşlarını almaya başladılar. Son değişikliklerle birlikte emeklilerimiz iki dini bayramda da ikramiye hakkı elde ederken,  266 lira alan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın maaşları da 500 liraya çıkarak onlara da önemli destek sağlandı. Bu ve benzeri iyileştirmelerin devamı için 24 Haziran Seçimleri büyük önem taşıyor. Sizlerden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’ye bir kez daha destek istiyoruz. Her bir oyun önemi büyük.” diyerek vatandaşlardan seçimlerde destek istedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: EMEKLİLERİMİZİN, YÜZÜ, AK, PARTİ, İLE, GÜLÜYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı