Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 11:35
 
Erbakan Vakfı Gençleri yine coştu!
Erbakan Vakfı Gebze Gençlik Kolları yine güzel bir çalışmaya imza atarak, Gebzeli gençlere yönelik bir konferans düzenledi.
Gebze Haberi
Erbakan Vakfı Gençleri yine coştu!

Erbakan Vakfı Gebze Gençlik Kolları yine güzel bir çalışmaya imza attı. Gebze Kültür merkezinde düzenlenen konferansa birçok gencin yanı sıra, bayanlardan da katılım yoğundu.  Açılışta Gebze Gençlik Kolları Başkanı Halil Bilikçi kısa bir selamlama konuşması yaparak  “Gebze’de Milli Görüş fikriyatının ulaşmadığı genç bırakmayacağız. Bunun için çok çalışmamız lazım. Buna en güzel örnek Merhum Erbakan Hocamızdır.” dedi.

Öztürk, Gençliğin teknoloji ile imtihanını anlattı

Düzenlenen konferansa Gebze’nin yanı sıra; Darıca, Dilovası ve Çayırova’dan da birçok genç katıldı. Salonu hınca hınç dolduran gençlere seslenen Bursa Erbakan Vakfı İl Başkanı Naim Öztürk “Gençliğin teknoloji ile imtihanı” konulu konferansta; “Geçmişte ecdadımız zamanın en üstün ve en son teknolojisini hakka hizmet için kullanarak bütün insanlığın faydasına sunmuştur. Aynı düşünce ile Milli Görüş zihniyetine sahip siz gençler yine bırakacaksınız. Yeter ki hedeften sapmayın. Bugünkü teknolojik üstünlüğü Siyonizm, insanlığı ifsat etmek için kullanıyor. Biz onlardan bu üstünlüğü alıp insanlığın faydasına sunacağız.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erbakan, Vakfı, Gençleri, yine, coştu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı