İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Tek tek alındılar
Tek tek alındılar
Seferler iptal
Seferler iptal
Haber Detayı
28 Şubat 2017 - Salı 08:43
 
Erboz 234 öğrenciyi sevindirdi
İMES OSB Başkanı Süheyl Erboz, Dilovası’nda okuyan 234 yetim ve öksüz öğrenciye hediye dağıttı.
Dilovası Haberi
Erboz 234 öğrenciyi sevindirdi

Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yapılan çalışma ile İlçede değişik okullarda okuyan 234 yetim ve öksüz öğrenci İMES OSB Başkanı Süheyl Erboz tarafından ödüllendirildi. Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen törene Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, Kızılay Avrasya Şube Müdürü Saadettin Çay, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

 

ERBOZ, ÖRNEK BİR İNSANDIR

 

Kızılay İstanbul Avrasya ve Dudullu Şubeleri tarafından başlatılan sosyal sorumluluk projesinin Dilovası’nda da yapılmasını isteyen Erboz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay ile yaptığı görüşmeler sonrası Dilovası’nda bulunan çeşitli okullardaki 234 yetim ve öksüz öğrenciye çeşitli hediyeler dağıttı. Çocukların oldukça sevinçli olduğu programda duygulu anlar yaşanırken, programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, “Eğitim dostu, sosyal sorumluluk projeleri deyince aklımıza ilk gelen isim olan Süheyl Erboz’un ilçemiz adına yeni bir projeye imza atması başta biz eğitim camiasını ve tüm çocuklarımızı oldukça mutlu etti. Süheyl bey bizim için hep örnek bir insandır. Süheyl beyin bundan önceki yıllarda da gerek eğitim camiamıza ve gerekse Dilovası’nda ki sosyal ve kültürel projelere destek vermesi ve hiçbir zaman bizleri geri çevirmemesi tüm sanayici ve işadamlarımıza örnek olmaktadır. Kendisine sunduğu desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum.”dedi.

 

KAYMAKAM’DAN ERBOZ’A TEŞEKKÜR

 

Öğrencilere hediyelerin dağıtılmasının ardından Dilovası İlçe Kaymakamı Mustafa Asım Alkan’da İMES OSB Başkanı Süheyl Erboz’a teşekkür ederek “Kısa süre önce Dilovası’nda göreve başlamama rağmen Süheyl Bey’in Dilovası’nda hemen hemen her türlü sosyal ve kültürel çalışmalara verdiği desteği biliyorum. İlçemize sunduğu katkılarından dolayı bende kendisine teşekkür ediyorum”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erboz, 234, öğrenciyi, sevindirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı