Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 14:08
 
Fatih’ten diyaliz hastasına sürpriz kutlama!
Sağlık Haberi
Fatih’ten diyaliz hastasına sürpriz kutlama!

Gebze Fatih Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesinde tedavi gören Yusuf Mollahüseyinoğlu’na sürpriz doğum günü kutlaması düzenlendi.

Diyaliz Ünitesi personelleri ve hastanın annesi Neslihan Mollahüseyinoğlu tarafından organize edilen kutlamada, Gebze Anibal Anadolu Lisesi Öğrencileri; Hüsrev Ata Uğur, Eftelya Sönmez, Nermin Sude Özden ve Şadiye Kara tarafından müzik dinletisi sunuldu. Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Gökhan Nalbant ve yönetim ekibinin eşlik ettiği organizasyona pasta kesilerek devam edilirken, hastalar tarafından memnuniyetle karşılanan bu organizasyonun, kendilerini evlerinde hissetmelerini sağladığını vurguladılar.

 

 

NALBANT, “HASTALARIMIZIN MORALLERİNİ YÜKSEK TUTMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ”

Bu tür etkinliklerin hastaların tedavisine destek olduğunu ifade eden Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Gökhan Nalbant; "Hastalarımızın medikal tedavilerinin yanı sıra morallerini de yüksek tutmaya özen gösteriyoruz. Bu hem bizimle olan iletişimlerini güçlendiriyor, hem de tedavilerine destek oluyor. Bu amaçla belirli aralıklarla çeşitli etkinlikler düzenlemeye gayret gösteriyoruz. Bugün de Yusuf kardeşimizin doğum gününü kutladık. Bize bu konuda destek veren, hastamızın annesi Neslihan Hanıma, Gebze Anibal Anadolu Lisesi Öğrencilerine ve Diyaliz Ekibimize teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. Kutlamanın sonunda sunmuş oldukları müzik dinletisinden dolayı Gebze Anibal Anadolu Lisesi Öğrencilerine, Başhekim Gökhan Nalbant tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Gebze Anibal Anadolu Lisesi Öğrencileri

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fatih’ten, diyaliz, hastasına, sürpriz, kutlama!,
Yorumlar
Haber Yazılımı