Filyasyon ekibinden minik Rabia’ya sürpriz
Haber
01 Ekim 2020 - Perşembe 11:05
 
Filyasyon ekibinden minik Rabia’ya sürpriz
Gebze Haberi
Filyasyon ekibinden minik Rabia’ya sürpriz

Gebze'de görev yapan filyasyon ekibi, sağlık taraması için gittikleri ailenin 2 yaşındaki çocukları Rabia'nın doğum gününü kutladı.

Yeni tip korona virüsle (Covid-19) mücadele kapsamında haftanın 7 günü sahada olan Gebze'deki filyasyon ekipleri, sağlık taraması için gittikleri ailelere moral için çeşitli hediyeler götürüyor. Ekipler son olarak sağlık taramasına gittikleri bir ailenin 2 yaşındaki kızları Rabia'nın doğum gününü pastayla kutladı.

BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI

Minik Rabia, filyasyon ekibinin sürprizi karşısında büyük mutluluk yaşadı. Gebze İlçe Sağlık Müdürü İlhan Kadıoğlu, filyasyon ekiplerinin korona virüsle mücadelenin sahadaki kahramanları olduğunu söyledi. İlçede şu anda sahada aktif olarak 80'e yakın sağlıkçının çalıştığını belirten Kadıoğlu, “Hep birlikte bu zorlu sürecin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Gebze Kaymakamlığı ve Gebze Belediyesi başta olmak üzere diğer kamu kurumlarımız biz sağlık kuruluşlarına destek veriyorlar” dedi. Kadıoğlu, vatandaşların maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymalarını istedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Filyasyon, ekibinden, minik, Rabia’ya, sürpriz,
Yorumlar
Haber Yazılımı