Haber Detayı
16 Ocak 2017 - Pazartesi 15:35
 
GEBZE CENTER KİTAPSEVERLERİ 7. GEBZE KİTAP GÜNLERİ’NDE BULUŞTURUYOR
Gebze Center, geleneksel hale gelen Gebze Kitap Günleri’ni bu yıl 7’nci kez düzenliyor. Kitapseverlerin birbirinden değerli binlerce esere indirimli ulaşabileceği ve edebiyat dünyasının sevilen isimleriyle tanışma fırsatı bulacağı 7’nci Gebze Kitap Günleri, 18-29 Ocak 2017 tarihleri arasında Gebze Center’da ziyaretçileriyle buluşacak.
Gebze Haberi
GEBZE CENTER KİTAPSEVERLERİ 7. GEBZE KİTAP GÜNLERİ’NDE BULUŞTURUYOR

 

Yönetimi JLL Türkiye tarafından gerçekleştirilen Gebze Center, açıldığı günden bu yana bölge halkını pek çok markayla buluşturmanın yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerini ve bölge halkını kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturuyor.

Bu yıl 7’nci kez düzenlenen Gebze Kitap Günleri’ne ev sahipliği yapan Gebze Center, 18-29 Ocak 2017 tarihleri arasında kitapseverleri edebiyattan tarihe, romandan şiire binlerce değerli esere indirimli olarak sahip olma fırsatı da sunuyor.

 

Gebze Center 7’nci Gebze Kitap Günleri kapsamında bu yıl da pek çok sevilen yazara ev sahipliği yapıyor. Bu yıl; Yağmur Yılmazlar, Büşra Doğa Yıldız, Işılsu Gültekin, Betül Güçlü, Zeynep Değirmenci, Nehir Erdem, Ayşegül Çiçekoğlu, Özlem Çorapçı ve Ezgin Kılıç gibi değerli yazarlar Gebze Center ana giriş katında sevenleriyle buluşarak onlar için kitaplarını imzalayacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEBZE, CENTER, KİTAPSEVERLERİ, 7., GEBZE, KİTAP, GÜNLERİ’NDE, BULUŞTURUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı