Haber Detayı
20 Ekim 2018 - Cumartesi 13:08
 
GEBZE'DE BU CADDE YENİLENDİ
Büyükşehir Belediyesi, Gebze’nin önemli ulaşım güzergâhlarından biri olan Isıkgöl Caddesi’nde asfaltlama çalışması yaparak yollarını yeniledi.
 
 
 
Gebze Haberi


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, zemini yıpranan yollarda bakım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Gebze ilçesinde çalışma yapan Ulaşım Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler önemli bir arter olan Isıkgöl Caddesi’nde yenileme çalışması yaptı. Isıkgöl Caddesi, Gebze Adliye Sarayı, Çayırova ve Gebze şehir merkezine ulaşım sağlayan önemli bir cadde olma özelliğini taşıyor.

 

ASFALT ÇALIŞMASI

Yol yenileme çalışması kapsamında Isıkgöl Caddesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirildi. 2 bin 142 metre uzunluğundaki caddeye 3 bin 997 ton aşınma asfaltı, 2 bin 157 tonda binder asfaltı serildi. Cadde boyunca yol çizgi çalışması yapılarak yol bölümü, yeni bir yüze kavuşturuldu. 

 

ÖNEMLİ ULAŞIM GÜZERGÂHI

Isıkgöl Caddesi Gebze’nin batısında, Gaziler Dağı ile Beylikdağı arasından geçen doğu batı yönlü uzanan önemli bir cadde. Gebze şehir merkezinden adliye sarayına gitmek için Isıkgöl Caddesi üzerinden ulaşım sağlanıyor. Isıkgöl Caddesi, güneyde Erenler Caddesi’ne bağlanıyor ve D-100’e ulaşım sağlıyor. Cadde batıda Ragıp Demirkol Caddesi’ne batıda da İbrahim Ağa Caddesi’ne bağlanıyor.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: GEBZE'DE, BU, CADDE, YENİLENDİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı