Haber Detayı
16 Ocak 2017 - Pazartesi 14:10
 
Gebze Final Anaokulu ailelerle öğrencileri buluşturdu
Gebze Final Anaokulu, hafta sonu 1. Aile Atölye Çalışmasını gerçekleştirdi. Türkiye Final Okulları Eğitim Koordinatörü Emine Eren'in de katıldığı atölye çalışmasında aileler ve çocuklar eğlenceli bir gün geçirdiler.
Gebze Haberi
Gebze Final Anaokulu ailelerle öğrencileri buluşturdu

Kısa bir süre önce Gebze'de faaliyete geçen ve öğrenci kabulüne başlayan Türkiye Final Okulları Gebze Anaokulu, 1. Aile Atölye Çalışmasını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen aile atölyesine Türkiye Final Okulları Eğitim Koordinatörü Emine Eren ve Gebze Final Eğitim Kurumları Kurucusu Hasan Kurtay da katıldı.

 

 

EĞİTİME YATIRIM DEVAM EDECEK

Gebze Final Eğitim Kurumları Kurucusu Hasan Kurtay, açılış konuşması yaparak öğrenci velilerine teşekkür etti. Kurtay, şöyle konuştu: "Gebze'de 2003-2004 öğretim yılında Final Dersanesi olarak başladığımız yolculuğumuza 2016-2017 öğretim yılında Temel Lise, Özel Öğretim Kursu ve Anaokulumuzla devam ediyoruz. Bu yıl ikinci yarı yıla yetiştirmeye çalıştığımız Gebze ve Darıca'da 2 etüt merkezimizin daha açılışını yapacağız. 2017-2018 öğretim yılında Mutlukent Etüt Merkezini açmayı planlıyoruz. 2003-2004 öğretim yılından bu yana binlerce öğrencimizi seçkin üniversitelerin lisans bölümlerine ve binlerce öğrencimizi Fen ve Anadolu Liselerine yerleştirdik. Yetiştirdiğimiz değerli öğrencilerimizi Türkiye Cumhuriyeti'ne hediye ettik. Ülkemizin aydınlık geleceği için eğitim ve öğretime yapılacak yatırımların çok değerli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle önümüzdeki yıllarda da yatırımlarımız devam edecektir. Her kurumu açarken heyecanlı oluyoruz. Çünkü o kurum en kısa zamanda alanında bir numara olmalı diye düşünüyoruz. Gebze Anaokulumuzu da bu heyecanla açtık. Seçkin kadromuzla özveri ile yaptığımız çalışmalarla velilerimiz tarafından takip edilen ve beğenilen bir anaokulu oldu."

 

 

 

 

 

 

AİLELER ÇOCUKLARLA BİRLİKTE EĞLENDİ

Atölye çalışması öncesinde Türkiye Final Okulları Eğitim Koordinatörü Emine Eren ailelere yönelik kısa bir sunum yaptı. Eren'in çocuk eğitimi ebeveyn çocuk ilişkisi ve Final Anaokullarının eğitim sistemi ile ilgili sunumu veliler tarafından büyük bir ilgi ve beğeni ile takip edildi. Daha sonra 1. Aile Atölye Çalışması gerçekleştirildi. Drama, müzik, halkoyunu, İngilizce ve Jimnastik dersleri branş öğretmenleri çocukların kazanımlarını sergilemek amacıyla yaptıkları etkinliğe velileri de dahil ederek eğlenceli bir aile atölye çalışması gerçekleştirdiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Final, Anaokulu, ailelerle, öğrencileri, buluşturdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı