Haber Detayı
07 Ekim 2018 - Pazar 17:22
 
Gebze Gençlik Merkezi Hayvanların Yanında
Gebze Gençlik Merkezi 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde, Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ile Gebze’de bulunan sokak hayvanlarına mama ve su ulaştırdı.
Gebze Haberi
Gebze Gençlik Merkezi Hayvanların Yanında

Gebze Gençlik Lideri Ekrem Tüyyüz ile Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü çalışanlarının ortaklaşa düzenlediği hayvanları koruma günü dolayısı ile mama ve su dağıtma etkinliği Gebze’de gerçekleştirildi. Bisikletlerle Gebze’nin çeşitli noktalarında aç veya susuz kalan hayvanları tespit eden ekip, elleriyle hayvanlara mama yedirdi.

ÇOCUKLARINIZA HAYVAN SEVGİSİ AŞILAYIN

Hayvanları korumanın doğayı korumak olduğunu belirten Gebze Gençlik Lideri Ekrem Tüyyüz, “4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde Gebzemizin çeşitli noktalarınla bisikletlerimizle sokak hayvanları için su ve mama dağıttık. Soğuyan havalarda yemek bulmakta zorluk çeken ya da ısınan havalarda su bulamayanlar hayvanlar için elimizden geleni yapıyoruz. Hayvanlar insanların en iyi dostlarıdır. Biz de dostlarımızı kaybetmemek için onlara yardımcı oluyoruz. Hayvan sevgisi küçük yaşlarda aşılanır. Biz de ebeveynleri çocuklarına hayvan sevgisi aşılamaya davet ediyoruz.” dedi.

KÜBRA AKABALI

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Gençlik, Merkezi, Hayvanların, Yanında,
Yorumlar
Haber Yazılımı