Haber Detayı
26 Aralık 2016 - Pazartesi 23:12
 
Gebze'nin yardım eli OF'ta
Gebze Fırtına Trabzonspor başkanı Gökhan Altıntaş'ın yardım organizasyonu ile Gebzeliler Trabzon'un Of ilçesine yardım ellerini uzattılar..
Gebze Haberi
Gebze'nin yardım eli OF'ta

Başta Gürkan Nakliyat'ın sahibi Hayati Bayram olmak üzere diğer hayırseverlerin maddi katkıları ile satın alınan öğrenciler için kışlık kıyafetler, Trabzon'un Of ve Çaykara ilçesindeki ilköğretim okul öğrencilerine dağıtılmak üzere götürüldü..

Aynı zamanda GTO Meclis üyesi olan Gökhan Altıntaş'ı bu anlamlı günde yalnız bırakmak istmeyen GTO Başkanı Nail Çiler, GTO Meclis Başkan yardımcısı Yücel Yılmazel, Ak Parti Gebze ilçe başkan yardımcısı Selim Malkoç ve Av. Türksen Koç'da heyet ile birlikte Trabzon'a gittiler..

ALTINTAŞ "PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR"

Gökhan Altıntaş yardımları yerine ulaştırılarak tek tek öğrencilere teslim edilmesinden sonra yaptığı açıklamada "Fırtına Trabzonspor derneği olarak Karaçam ilköğretim okulu öğrencilerine 75 kişilik kıyafet, eşofman ve bot yardımında bulunduk. Gebze Ticaret odası başkanımız sayın Nail Çiler ve Meclis başkan yardımcımız Yücel Yılmazel ve desteklerini esirgemeyen Gürkan Nakliyat Yönetim kurulu başkanı Hayati Bayram'a ve başkan yardımcım Avk. Türksen Koç ile Genel sekreterimiz Selim Malkoç'a şükranlarımızı sunuyorum. Hayat paylaştıkça güzeldir" dedi..Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlarGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, açık hava

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze'nin, yardım, eli, OF'ta,
Yorumlar
Haber Yazılımı