Haber Detayı
23 Ocak 2020 - Perşembe 11:31
 
Gebze Yeniden Refah ‘Ovacık'ta
Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç, Teşkilatlanma Başkanı Mehmet Kocaman ve yönetim kurulu üyeleri Ovacık Köyü Mahallesine ziyarette bulundular.
Siyaset Haberi
Gebze Yeniden Refah ‘Ovacık'ta

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç, Ovacık’ta vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyarette Ovacık sakinleriyle sohbet eden partililer, “köylümüzün ürününün gelirinin, üretim maliyetinin yarısını karşılamaya yetmediği bir Türkiye olabilir mi? Milyonlarca çiftçi ve köylümüzü yıllardır mağdur eden, ekonomimize zarar veren başta şeker pancarı kotası olmak üzere tarım ürünlerine konulan bütün haksız kotalar kaldırılıp atılacak, şeker pancarı ve diğer tarım ürünlerinin ekimine teşvik edeceğiz. Orman köylüsüyle ormanlarımızı barıştıracağız. Köylüsü olmayan ormanı korumanın son derece zor olduğu uygulamalarla görülmüştür. Bu düşünceden hareketle, orman köylüsünün gelirlerini arttıracak tedbirler alınacak, orman köylülerinin köylerini terk etmemelerini sağlayacağız.” şeklinde konuştu.

“BAYRAĞI EN İYİ ŞEKİLDE TAŞIYACAĞIZ”

Ovacık Köyü'ne Temsilci Ferhat Dede; “kendilerine devredilen bayrağı en güzel şekilde taşıyacaklarını söyledi. Köyümüze bizleri ziyarete gelen İlçe Başkanımıza ve teşkilat mensuplarına teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebze, Yeniden, Refah, ‘Ovacık'ta,
Yorumlar
Haber Yazılımı