Haber Detayı
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 21:46
 
Gebzeli Siyasetçi Alarma Geçti
BAYRAM ÖNCESİ KORONA MESAİSİ
Gebze Haberi
Gebzeli Siyasetçi Alarma Geçti

Gebze Belediyesi İyi Parti Meclis Üyesi Kayhan Özler, bünyesinde bulunan Özler Ticaret mağazalarını korona virüse karşı yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde dezenfekte ettirdi.

Covid-19 süreci boyunca kapalı kalan AVM ve cadde mağazalarının açılmasının ardından mağazalarda alınan önlemler üst düzeye çıkarılmıştı. Gebze’de ticaretle uğraşan ve mağazaları bulunan Gebze Belediyesi İyi Parti Meclis Üyesi Kayhan Özler bünyesinde bulunan Özler Ticaret mağazalarını korona virüse karşı düzenli olarak dezenfekte ettiriyor. Müşterilerinin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmeleri için dezenfekte işlemlerine ara vermeden devam edeceklerini belirten Özler, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Özler Ticaret olarak ziyaretçilerimizin güvenli ve hijyenik ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için mağazalarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

ARA VERMEDEN DEVAM EDECEĞİZ

Görevli arkadaşlarımız, ziyaretçilerimiz temas ettiği tüm ekipmanlara hijyen çalışması yapıyorlar. Ziyaretçilerimiz adına elimizden geldiği kadar sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturmak adına tüm önlemlerimizi alıyoruz. Mağazalarımızda, uygulama alanını uzun süreli hijyenik hale getiren, enfeksiyon bulaşma riskini ortadan kaldıran dezenfektan ürünler kullanıldı. Müşterilerimizin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmeleri için dezenfekte işlemlerine ara vermeden devam edeceğiz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gebzeli, Siyasetçi, Alarma, Geçti, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı