Haber Detayı
22 Şubat 2019 - Cuma 08:45
 
“Gebzeliler mutlu olacak”
Gebze Haberi
“Gebzeliler mutlu olacak”

Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun, Uluslararası İşçi Dayanışma Derneği (UİDDER)’ne konuk oldu. Başkan Adayı Recep Dursun burada işçilerle bir araya gelirken kaynakların doğru kullanılması halinde Gebze’nin kısa zamanda birçok sorununu çözüp mutlu bir kent haline geleceğini belirtti.

GİDERLERİMİZ AZALACAK

Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun seçim çalışmalarını sürdürüyor. Uluslararası İşçi Dayanışma Derneği (UİDDER)’ne konuk olan ve burada işçilerle bir araya gelen Başkan Adayı Recep Dursun, “Sizlerin gelirini arttıramam. Çünkü bu işveren ile sizin aranızdaki durum. Giderleriniz konusunda sizlere yardımcı olabilirim. Halk Gıdalar kurarak vatandaşın ucuz ve daha sağlıklı beslenmesini sağlayacağız. Böylelikle paranızın büyük kısmı cebinizde kalacak.” dedi.

İŞÇİ EVLERİ KURULACAK

Başkan Adayı Recep Dursun, “Üretim kooperatifleri kuracağız. Burada tarımsal ve hayvansal ürünler üretilecek. İşçi evleri oluşturacağız. İşçi kardeşlerimizin en temel sorunları için ücretsiz hukuki destek vereceğiz. Gebze’de bir arada mutlu yaşayacağız. Kaynakları doğru kullanarak, Gebze’yi yaşanacak bir kent haline getireceğiz. Mahalle meclisleri projemizi hayata geçirip, mahallelerde vatandaşımızın istediği hizmetleri kendilerine ulaştıracağız.” şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Gebzeliler, mutlu, olacak”,
Yorumlar
Haber Yazılımı