Haber Detayı
17 Mayıs 2018 - Perşembe 23:34
 
Genç İşadamından Gençlere Mesaj
Gebze Ticaret Odası Meclis Üyesi Türkiye'nin En Genç TOBB Delegesi Çayırovalı İşadamı Baran Aydın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ve Atatürk'ü Anma Günü ile ilgili bir mesaj yayımladı.
 
 
 
Çayırova Haberi


Aydın mesajında; "Büyük bir destanın başlangıcı olan 19 Mayıs 1919'da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve beraberindeki kahramanların milli mücadeleyi başlatmalarının 99. yıldönümünü coşku ile kutlayacağız. 19 Mayıs Cumhuriyetimizin, gençlerimizin omuzlarında yükseleceğine olan inancın ifadesidir. Bugüne anlam katan gençlerimize, vatan ve millet uğruna büyük fedakarlıklar göstererek bizlere bağımsız ve özgür bir ülke bırakan şehit ve gazilerimize en büyük borcumuz, bizlere bıraktıkları mirasa en güzel şekilde sahip çıkmaktır. Gençler bir milletin en önemli güç kaynaklarından biridir. Geçmişini unutmayan, vatan ve millet sevgisini her şeyin üstünde tutan, azimli ve çalışkan bir nesil yetiştirmek bizim en önemli sorumluluğumuzdur. Çünkü bir ülkenin geleceği, o ülkenin gençlerinin elindedir. Gençlerimiz de omuzundaki yükün ağırlığını ve sorumluluğunu bilerek, gelecek nesillere daha gelişmiş bir ülke bırakmak için çok çalışmalıdır" şeklinde konuştu.

Baran Aydın; "Bu anlamlı günün 99.yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, Kurtuluş Savaşı kahramanları şehit ve gazilerimizi saygı ve şükranla anıyor, tüm gençlerimizin ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor bayramını kutluyorum" dedi

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Genç, İşadamından, Gençlere, Mesaj,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı