Haber Detayı
21 Nisan 2016 - Perşembe 12:33
 
Genç öğretmenler Köşker’in konuğu
Gebze Haberi
Genç öğretmenler Köşker’in konuğu

Son kararnameyle ataması yapılan ve 6 aylık staj dönemini sürdüren, yurdun dört bir yanında görev yapacak olan öğretmenler Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti. Başkan Köşker, “Gebze’mizi unutmayın. Gebze’mizi, kentimizin güzelliklerini görev yaptığınız yerlerde anlatın. Büyük eğitim ordusuna katılan siz değerli öğretmenlerimize başarılar diliyorum” dedi
 
Ataması yapılan Gebzeli öğretmenler, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e konuk oldu. Son kararnameyle ataması yapılan ve 6 aylık staj dönemini sürdüren, yurdun dört bir yanında görev yapacak olan öğretmenler Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel’in de hazır bulunduğu öğretmenlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Ataması yapılan ve yurdun dört bir yanında görev yapacak siz değerli öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.

GEBZEMİZİ ANLATIN

Rabbim bahtınızı açık etsin inşallah. Gebze’mizi, kentimizin güzelliklerini görev yaptığınız yerlerde anlatın. 2004 yılından bu yana bölge milletvekillerimizin, bakanlarımızın, başbakanımızın, cumhurbaşkanımızın destekleri; büyükşehir belediyemiz ve Gebze Belediyemizin aşkla, şevkle, gayretleriyle başlattığı değişim, dönüşüm ve müspet gelişimde hemşerilerimizle birlikte, sizlerinde desteği ve payı büyük.

BAŞARILAR DİLEDİ

Memleketimizin dirliğini, birlik ve beraberliğini sağlama noktasında; yeni nesillerin yetişmesinde siz değerli öğretmenlerimize önemli görevler düşüyor. Rabbim sizlere güç, kuvvet ve muvaffakiyetler versin” ifadelerini kullandı. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Başkan Köşker, öğretmenlerin sorularını cevaplandırdı. Ziyarette belediye başkan yardımcısı Sadık Albayrak da hazır bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Genç, öğretmenler, Köşker’in, konuğu,
Yorumlar
Haber Yazılımı