979-072-9717
Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 11:35
 
GESMEK’te yeni dönem kayıtlar başlıyor
Gebze Belediyesi Meslek Eğitimi Kursları (GESMEK) yeni dönem kayıtları 2 Eylül Pazartesi günü başlayacak, 20 Eylül Cuma gününe kadar devam edecek.
 
 
 
Gebze Haberi


Binlerce Gebzeliyi meslek sahibi yapan ve boş zamanlarını değerlendirdiği GESMEK Kurslarında bu yıl da farklı branşlarda alanında uzman eğitmenler tarafından eğitimler verilecek. GESMEK Merkez binası, İstasyon, Beylikbağı ve Arapçeşme bilim sanat merkezlerinde 2 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan yeni dönem kayıtları, mahalle merkezlerinde ise 9 Eylül Pazartesi günü başlayacak ve 20 Eylül Cuma gününe kadar devam edecek.

42 FARKLI BRANŞ

GESMEK Kurslarında bu dönem 42 farklı branşta eğitim verilecek. Eğitim verilecek branşlar Arapça A1,A2 ve B1 seviyesi, Bağlama, Bebek Odası Hazırlama, Autocad, Solidworks, Bilgisayar İşletmenliği, Deri Çanta ve Kemer ve Aksesuarları, Dikiş, Diksiyon, Ebru, El Nakışı, Elde Maraş İşi-Koza-Titanium-Dantel Anglez, Fotoğraf Çekimi, Genel Muhasebe, Hüsn-i Hat, İğne Oyası, İngilizce A1, A2 seviyesi, Kaligrafi, Keçe, Kırkyama, Kumaş Boyama, Kuran-ı Kerim, Makinada Geleneksel Türk Nakışı, Mefruşat, Minyatür, Ney, Ofis Programları, Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Resim, Kuaförlük, Takı Tasarım, Tel Kırma, Temel Makyaj Teknikleri, Tezhip, Tiyatro-Drama, Türk Halk Müziği, Türk İşaret Dili, Türk Sanat Müziği ve Zikzak Makine Nakışı. GESMEK Kurslarına katılmak isteyen vatandaşların bir adet vesikalık fotoğraf, kimlik fotokopisi ve öğrenim belgesi ile belirtilen tarihlerde merkezlerden kayıt yaptırmaları gerekmekte.

GESMEK ÇOCUK

GESMEK Çocukta kayıtlar 9 Eylül Pazartesi günü Arapçeşme, Beylikbağı ve İstasyon Bilim Sanat Merkezlerinde başlayacak ve 20 Eylül Cuma gününe kadar devam edecek. 14 farklı branşta eğitim verilecek olan GESMEK Çocukta Drama, Resim, Ebru, Bağlama, Jimnastik, Okçuluk, Masa Tenisi, Zeka Oyunları, Satranç, Türkçe, İngilizce, Fen Bilimler, Sosyal Bilgiler ve Matematik branşlarında eğitimler verilecek.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: GESMEK’te, yeni, dönem, kayıtlar, başlıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı
979-072-9717