Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 13:13
 
Gönüller bu sofrada buluştu
Dilovası Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel gönül sofraları iftar programı önceki gün Çerkeşli Mahallesinde mahalle sakinlerinin katılımı ile gerçekleşti.
 
 
 
Dilovası Haberi


Dilovası Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel iftar sofrası Çerkeşli Mahalle sakinlerini buluşturdu. Yüzler mahalle sakinini bir araya getiren, aynı sofra etrafında oruçlarını açmaya vesile olan Dilovası Belediyesi geleneksel iftar programına; ev sahibi Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi, SKM yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve yönetimi, mahalle muhtarı ve vatandaşlar katıldı.

GÖNÜL SOFRASINDA BULUŞTUK

Duaların okunmasının ardından iftar programında kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Allah’a şükürler olsun ki bizleri yeniden Ramazan’a kavuşturdu ve hep birlikte aynı gönül sofrasının etrafında iftar açmayı nasip etti. Ramazan ayının ailemizle sağlık ve afiyet içerisinde geçirmeyi nasip etsin. Ramazan paylaşma ayı, birlik ayı, berberlik ayı. Önemli olan bu ayı en iyi şekilde değerlendirmek ve feyzinden istifade etmek. Allah Kadir Gecesini yaşayıp ardında bayrama kavuşturmayı nasip etsin.

BİRLİĞİMİZİ BOZMAK İSTEYENLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ

Birlik ve beraberlik ortamının devam etmesini istediğini belirten Başkan Toltar, "Son yıllarda görüyoruz ki şer odakları ülkemizin kalkınmasından birliğimizden rahatsız olduğunu her fırsatta göstermektedir. Allah'ım birliğimizi bozmak isteyen şer odaklarına inşallah fırsat vermesin. Gece gündüz demeden ülkemize hizmet edenlere fırsat versin ki, birlikte olalım, güçlü olalım. Ülkemizi yıkmak isteyen, bölmek isteyenlerin karşısında dimdik duralım. Bizler yerelde projelerimizi hayata geçirirken, hükümetimiz de ülkemize çok büyük eserler kazandırmış ve ülkemizi bölgenin lider ülkesi haline getirmiştir. Gerek yerel de ve gerekse ülke genelinde hizmetlerin artarak devamı için 24 Haziran seçimleri büyük önem taşımaktadır.

24 HAZİRAN'DA GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

24 Haziran'da geleceğimize sahip çıkacağız. Ben inanıyorum ki halkımız bir kez daha istikrardan yana tercihini kullanarak ülke yönetimini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkacaktır. Sizlerden de bu noktada destek bekliyoruz. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları hep birlikte görüyoruz. Sizlerin desteği ile ülkemizin güçlü bir ülke olmasından rahatsız olanların oynadıkları oyunları bozacağız. Bizi yolumuzdan döndüremeyecekler. Bu ülkenin büyümesine engel olamayacaklar."dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Gönüller, bu, sofrada, buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı