İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
En kısır hafta
En kısır hafta
Darıca emniyetteydi
Darıca emniyetteydi
Haber Detayı
09 Kasım 2016 - Çarşamba 13:25
 
Görgün Gebze Yurdunda
Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün bu gün saat 20.00 de Gebze Yurduna geldi.
Gebze Haberi
Görgün Gebze Yurdunda

2016-2017 öğretim döneminde Gebze Teknik Üniversitesine kayıt yaptıran öğrencileri ile buluşan Rektör Görgün, oryantasyon toplantısı öncesinde öğrencilere kestane ikramında bulundu.

Konferans sunumunu Yurt Müdürü Resul KOTAN yaptı. Kotan konuşmasında :” Sayın Rektörümüz son iki yıl içerisinde yurdumuzda üç kez öğrencilerimizle bir araya geldi. Kendisini ağırlamaktan onur duyduk. Öğrencilerimizin sorunlarının ortak paydada dile getirilmesi, çözüm arayışında bulunulması açısından bu tür etkinlikler ile sayın rektörümüzü daha sık aramızda görmek bizi sevindirecektir.” Dedi.

Rektör Görgün ise yaptığı konuşmasında “ Üniversitemize bu yıl 550 öğrenci kayıt yaptırmıştır. Bu bizim için memnuniyet vericidir. Her geçen gün daha çok talep edilen üniversite olabilmek adına çalışmalarımız devam edecektir. Rektör olarak öğrencilerimiz ile her fırsatta sorunlarını konuşuyorum. Bu nedenle yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı Gebze Yurdu Yurt Müdürü ve personeline de öğrencilerimize gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Toplantıda KYK Kocaeli İl Müdürlüğünü Yurt İdare İşletme Şube Müdürü Dilek ÖZCAN ile İdari İşler Şube Müdürü Abdullah EKŞİOĞLU temsil etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Görgün, Gebze, Yurdunda,
Yorumlar
Haber Yazılımı