Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 17:28
 
Güler'den öğrencilere kıyafet yardımı!
Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ilçede öğrenim gören öğrencilere mont, kaban ve bot dağıtımı yapıldı.
 
 
 
Gebze Haberi


Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ilçede öğrenim gören öğrencilere mont, kaban ve bot dağıtımı yapıldı. Gebze’de okuyan fakat ihtiyaçlarını teminde sıkıntı yaşayan öğrencilerin diğer öğrenciler ile eşit şartlarda eğitim görebilmesi amacıyla hazırlanan proje ile belirlenen öğrencilere mont, kaban ve mont yardımı yapıldı.

Gebze Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik başlatılan giyim yardımı projesi kapsamında belirlenen 2016 öğrenciye giysi paketleri teslim edildi. Gerçekleşen dağıtım programına Kaymakam Mustafa Güler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan ve okulların müdürleri katıldı.

BU ÜLKENİN TEMİNATI SİZSİNİZ

Dağıtım esnasında, öğrenciler, öğretmenler ve okul müdürleri memnuniyetlerini dile getirerek Kaymakam Güler’e teşekkür ettiler. Güler katılanlara ve öğrencilere yönelik yaptığı konuşmada: “Bugün burada kıymetli yavrularımıza hediyelerini teslim etmek üzere bulunuyoruz. Çocuklarımızın eğitim öğretimde fırsat eşitliğinin sağlanması adına güzel bir çalışma gerçekleştirdik. LC Waıkıkı ailesine duyarlılığından ötürü teşekkür ediyorum. Bu tür desteklerin örnek olması ve çoğalması en büyük arzumuzdur. 2016 öğrencimizin mutluluğuna şahit olmanın değerine paha biçilemez. Kıymetli çocuklar derslerimize çok çalışmalı ve ülkemizin gelişimine katkı sunmalısınız. Geleceğimiz, aydınlık yarınlarımız sizlersiniz. Annenize, babanıza ve tabii ki öğretmenlerinize saygı ve sevgi ile yaklaşmalısınız. Sadece ders çalışmak bu hayat için yeterli değildir. Aynı zamanda iyi bir insan olmalıyız. Toplumumuza faydalı olacak şekilde ilim-irfan sahibi bireyler olarak yetişmeliyiz. Değerli öğrenciler sizler bu ülkenin geleceğinin teminatısınız. Sizlere güveniyoruz. Ülkemizi muassır medeniyetlerin üzerine sizler çıkaracaksınız. Hepinize çok teşekkür ediyor, derslerinizde başarılar diliyorum.” Dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Güler'den, öğrencilere, kıyafet, yardımı!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı