Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 10:32
 
Hartamacı: Birlikte başaracağız!
CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya’nın Belediye Başkan Aday Adayı olmak için görevinden ayrılmasıyla, görevi bir süredir vekaleten yürüten Çetin Hartamacı asaleten İlçe Başkanlığı’na atandı.
Çayırova Haberi
Hartamacı: Birlikte başaracağız!

İlçe Başkanı Hartamacı yaptığı ilkj değerlendirmelerde “Bir süredir vekaleten yürüttüğüm Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova ilçe başkanlığı görevine Asaleten  atanmam da katkısı, emeği olan yönetim kurulu ve partimin yönetim kademesine de  şükranlarımı sunarım.”dedi.

ONURLU VE ZOR BİR GÖREV

Seçim sürecine değinen Hartamacı, “Yerel seçimlerde ilçe başkanı olmanın ağırlığının bilincindeyim bu görevi Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı sorumluluğuna yakışır ve yol arkadaşlarımın desteği örgütümüzün azimli çalışmasıyla Çayırova’da Belediye Başkanlığını Sosyal Demokrat bir Belediye programıyla Çayırova’lı yurttaşlara hizmet etmenin onuru hedefimiz olacaktır. Her kademede dürüst yönetim ve açık toplumu yaşama geçirmek felsefemiz olacaktır. Yolsuzluk, yoksulluk olduğu gerçeğini anlatan inançla amaç insanca yaşamak tüm farklılıkların değerimiz olduğu bir Çayırova’yı birlikte kucaklama idealimizden asla taviz vermeyeceğiz. Neler yapabilirizi hedefleyerek madde madde tespit ederek hedefe yürüyeceğiz. Birlikte başaracağız. Asla agresif ve önyargılı olmayacağız Çayırovalı için en iyisini yapmanın onuru bize yeter.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hartamacı:, Birlikte, başaracağız!,
Yorumlar
Haber Yazılımı