Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 18:16
 
“Her insan bir engelli adayıdır”
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, AK Parti Dilovası Meclis üyeleri ile birlikte Dilovası Engelliler Derneği Başkanı Abdul Samet Elden ve dernek üyelerimizi ziyaret etti.
Dilovası Haberi
“Her insan bir engelli adayıdır”

Engelli vatandaşların yanında olduklarını belirten Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “Hepimiz birer engelli adayıyız. Önemli olan engelleri zihinde yok etmektir. Biz göreve geldiğimizden bu yana belediye hizmetleri dışında STK’lara ayrı bir önem vermeye çalışıyoruz. Sosyal ve Kültürel hizmetlere ağırlık veriyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri Engelli kardeşlerimizin tüm sıkıntılarında yanlarında olduk. Eksiklerin tamamlanması konusunda da desteklerimizi esirgemeyeceğiz. Kentimizde caddelerimizi, sokaklarımızı ve oyun alanlarımızda zorluk yaşamamaları adına engelleri kaldıracağız. Projelerimizde engelli kardeşlerimize de yer veriyoruz. Yapacağımız tüm projelerde de engelli vatandaşlarımızı göz önünde bulunduracağız. Bundan sonrada engelli kardeşlerimiz ve aileleri için yeni projeler hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

SORUNLARIMIZI AKTARDIK

Başkan Şayir ve meclis üyelerine teşekkür eden Dilovası Engelliler Derneği Başkanı Abdul Samet Elden, “Kurulduğumuzdan bugüne engelli kardeşlerimizin sorunlarının kamuoyunda yer alması ve sorunların çözümü için çalışmalar yaptık. Bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan bize destek veren Dilovası Kaymakamımız Mustafa Asım Alkan’a, Dilovası Belediye Başkanımız Hamza Şayir’e İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat Balay’a ve diğer protokol üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. Başkan Şayir Başkan Elden’e misafirperverliğinden ötürü teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Her, insan, bir, engelli, adayıdır”,
Yorumlar
Haber Yazılımı