Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 14:00
 
Höbek, “Bölgenin sesi olacağız”
AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Dr. Hakan Höbek, düzenlediği iftar programıyla bölgedeki basın mensuplarıyla buluştu. Basın mensupları iftara büyük ilgi gösterdiler.
 
 
 
Gebze Haberi


AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Dr. Höbek Kervan Çorba – Izgara Restoranda Gebze basınıyla bir araya geldi. Bölge basını büyük ilgi gösterdiği iftar yemeğine katılım oldukça yoğun oldu. İftara Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti başkan yardımcısı Levent Altun ve Yunus Kahraman, Gebze Gazeteciler Derneği başkanı Ahmet Oğuz ile çok sayıda medya mensubu yer aldı. İftar yemeğinin ardından bir selamlama konuşması gerçekleştiren Gebze – Darıca – Çayırova ve Dilovası Sivaslılar Derneği Başkanlığını yapan Hamit Kuş, dernek ve hemşerileri olarak siyasi görüşleri ne olursa olsun Sivaslı hemşerimiz Dr. Hakan Höbek’i sonuna kadar yanında olduklarını ve destek olacaklarını açıkladı. Daha sonra basın çalışanlarına hitaben bir konuşma gerçekleştiren Höbek, gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü gazetecilere teşekkür etti. Höbek konuşmasında şunları dile getirdi;

BİRLİKTELİĞİMİZ DEVAM EDECEK

“Sizlerle beraber bu bölge için doğru şeyler yaptığıma inanıyorum. Bugün de AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı olarak karşınızdayım. 26 yıldır burada görev yaparken bir takım projeler gerçekleştirdim ve bölgenin sorunlarını çok iyi biliyorum. Allah izin verirse başta ülkemize daha sonra da bölgemize liyakatli olduğum konularda hizmet vermek istiyorum. Biz burada dost ve aile olduk ve sizlerin de katkısıyla güzel işlere imza attık. İster Ankara’ya gidelim ister burada hekimliğe devam edelim ben aynı Hakan Höbek olacağım. Bu birlikteliğimiz siyaset ortamı dışında her alanda devam etsin istiyorum. Allah izin verirse ve 9 milletvekili çıkartırsak bölgemizin gücünü 3 vekil ile temsil edeceğiz.”

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Höbek,, “Bölgenin, sesi, olacağız”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı