Haber Detayı
09 Kasım 2017 - Perşembe 17:35
 
İstanbul’da Darıca rüzgarı!
12 Kasım Pazar günü düzenlenecek olan Vodafone 39. İstanbul Maratonu'nun tanıtımı için Yenikapı'daki Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen Maraton ve Spor Fuarı’nda kurulan Darıca Tanıtım Standında ilçenin ve ilçede yapılan sportif faaliyetlerin tanıtımı yapıldı.
Spor Haberi
İstanbul’da Darıca rüzgarı!

Fuarın açılışında yapılan basın toplantısına İBB Başkanı Mevlüt Uysal'ın yanı sıra Spor İstanbul Genel Müdürü İsmail Özbayraktar, Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve diğer davetliler katıldılar.

DARICA’NIN TANITIMI YAPILIYOR

Darıca’yı temsilen fuar açılışına katılan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, bu tür etkinliklerin ilçenin tanıtımdaki önemine vurgu yaparken, üç gün boyunca ilçenin tanıtımının yapılacağı Darıca standı yerli ve yabancı konukların ilgi odağı oldu.

UYSAL DARICA STANDINI ÇOK BEĞENDİ

 İBB Başkanı Mevlüt Uysal ve Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar Darıca standını ziyaret ederek bir süre Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’la fikir alışverişinde bulundular. Darıca standını bir süre inceleyen Uysal ve beraberindekiler Başkan Karabacak’a katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

EN ÇOK İLGİ GÖREN STANT OLDU

Başkan Karabacak, gençlerde Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü’nün üç yıl üst üste Avrupa Şampiyonluğu ve bu yıl 6.sı yapılan Darıca Yarı Maratonu’nun spor otoritelerinin dikkatini Darıca’ya çektiğini ifade ederken, ilçe gençliğinin spora yönlendirilmesi adına çalışmalarının bundan sonra da süreceğini söyledi. Darıca’nın spor alanında son yıllarda elde ettiği başarılardan dolayı Darıca standı fuarda en çok ilgi gören stantlar arasında yerini aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İstanbul’da, Darıca, rüzgarı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı