Haber Detayı
22 Nisan 2017 - Cumartesi 12:23
 
KARABACAK MAKAMINI ÇOCUKLARA DEVRETTİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, başkanlık koltuğunu bir süreliğine minik öğrencilere devretti.
Darıca Haberi
KARABACAK MAKAMINI ÇOCUKLARA DEVRETTİ

 

Ahmet Parmaksızoğlu İlköğretim Okulu Müdürü  Feyyaz Demirbaş ve öğretmenler eşliğinde Başkan Karabacak’ı ziyaret eden minik öğrencileri makamında ağırlayan başkan Karabacak, başkanlık koltuğuna 4. Sınıf öğrencisi Adile Binali’ye devretti. Başkanlık koltuğuna oturan Adile Binali İlçede yaşayan çocuklar adına ilçeye kazandırdığı hizmetlerden dolayı Başkan Karabacak’a teşekkür etti.

 23 NİSAN KUTLU OLSUN

Çocukların nezdinde tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik eden Başkan Karabacak “inşallah önümüzdeki yıllarda sizlerin içinden çıkacak olan pırıl pırıl gençler ilçemizi ve ülkemizi yönetecekler. Sizlerin en iyi koşullarda yetişmesi adına hükümetimiz ve yerel idareciler olarak bizler gece gündüz çalışıyoruz. 2023 ve 2071  Hedefleri doğrultusunda ülkemize hep birlikte hizmet ediyoruz. İnşallah sizlere daha güçlü, daha modern ve yaşam koşullarının daha iyi olduğu bir ülke bırakacağız. Sizlerde şimdiden daha çok çalışarak ülkemizi daha ileriye taşımak için çabalamalısınız. Nazik ziyaretlerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyor, derslerinizde başarılar diliyorum.” diyerek çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KARABACAK, MAKAMINI, ÇOCUKLARA, DEVRETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı