Haber Detayı
20 Kasım 2017 - Pazartesi 14:41
 
KEDFE’den Ellibeş’e ziyaret
Kocaeli Erzurumlular Dernekler Federasyonu(KEDFE), Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti.
Kocaeli Haberi
KEDFE’den Ellibeş’e ziyaret

İlimizin en aktif kuruluşlarının başında gelen Kocaeli Erzurumlular Dernekler Federasyonu, protokol ziyaretlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongre sonrasında üst üste 3.kez Kocaeli Erzurumlular Dernekler Federasyonu başkanlığına seçilen Tekin Dursun, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bu kez de Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. KEDFE’ye verdiği önemli desteklerle kamuoyunun da taktirini kazanan Başkan Ellibeş, Federasyon Başkanı Dursun ve yönetim kurulu üyelerini sıcak bir karşılaşama yaptı.

ELLİBEŞ: KEDFE ÖRNEK TEŞKİL EDİYOR

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş kendisini ziyaret eden KEDFE Başkanı Tekin Dursun ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek KEDFE ile ilgili övgü dolu sözler sarfetti. Ellibeş, ‘’KEDFE’nin kurulduğu günden bu yana sadece Erzurumlular’a değil ilimizde ve ilçemizde yaşayan tüm vatandaş ve kuruluşlara örnek teşkil edecek çalışmalar yaptığını taktirle takip ediyorum. Şahsıma yapılan ziyaret beni ayrıca memnun etti. KEDFE Başkanı Tekin Dursun ve yöneticilerinin başarılılarının devamını diliyorum’’dedi.

DURSUN: SAYIN ELLİBEŞ DESTEĞİNİ ESİRGEMİYOR

KEDFE Başkanı Tekin Dursun ise, federasyon çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Ellibeş’i bilgilendirirken, güzel misafirperverliğinden dolayı Ellibeş’e teşekkür etti. Kendilerine her daim destek veren Başkan Ellibeş ile ilgili konuşan Tekin Dursun, ‘’Gölcük Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ellibeş, örnek belediyecilik anlayışının yanı sıra, federasyonumuza özellikle piknik organizasyonlarımızda önemli destekler sundu. Kendisine hem KEDFE hem de Kocaeli’de yaşayan hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz’’dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KEDFE’den, Ellibeş’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı