Haber Detayı
09 Mart 2017 - Perşembe 12:42
 
Kılıç, Cumhuriyet Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi
Çayırova Haberi
Kılıç, Cumhuriyet Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

 

16 Nisanda yapılacak olan Halk oylaması için sürekli sahada olan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Cumhuriyet Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini ve Anayasada değişen 18 maddeyi anlattı. 82 Anayasasının bir an önce değişmesi gerektiğini vurgulayan Kılıç, istikrarlı hükümetlerin kurulması ve koalisyonların tamamen ortadan kalkarak Türkiye’nin sanayi, ekonomi, bilişim ve savunmada bağımsızlığını tam anlamıyla kazanması için tüm vatandaşları 16 Nisan’da sandıklarda EVET oyu kullanmaya davet etti.

Kılıç, Esnaf ve Vatandaşları Yeni Sistem Hakkında Bilgilendirdi

 Esnaf ve vatandaşların Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında sorularını yanıtlayan Kılıç, eski sistem ve yeni sistem arasındaki farkları merak edilen konularla aydınlığa kavuşturan açıklamalar yaptı. Ülkemiz ve milletimizin geleceğini ilgilendiren referandumla ilgili çalışmaları ilçenin 9 mahallesinde her kesimden insana ulaştıracaklarını ifade eden İlçe Başkanı zafer Kılıç, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, inşallah Türkiye'nin önünü açarak, ülkemizi daha güçlü bir devlet haline getirecektir. Yeni sistemle birlikte hızlı karar alan, hızlı icraat ve reform yapan, etkin bir yönetim modeli oluşacak.

Evet Oyu Sadece Ülkemiz İçin Değil Tüm İslam Alemi İçin Önemli

Uluslararası sorunların çözümünde söz ve hak sahibi olma konusunda elimiz daha da güçlenecek. Öncü ülke olma hedefimiz, yeni yönetim sistemimizle birlikte daha kısa sürede gerçekleşecek. İşte bu nedenledir ki aziz milletimizin istikbali için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni vatandaşlarımıza ifade ederek, 'Evet'in bu topraklar ve İslam dünyası için ne denli önemli olduğunu esnafımıza ve vatandaşlarımıza sürekli anlatıyoruz" dedi.

Başkan Kılıç, TOKİ Yönetimine Konuk Oldu

AK Parti Çayırova Seçim ve Koordinasyon Merkezi bünyesinde programın ilerleyen saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi TOKİ yönetimi ile bir araya gelen AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve yönetimi, samimi sohbet eşliğinde vatandaşların Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine bakış açısını değerlendirdi. 16 Nisanda Evet oyu verende Hayır oyu verende bu vatanın evladıdır diyen Kılıç, referandum öncesi bizler üzerimize düşen çalışmaları yaparak halkı bilgilendirdiklerini vurguladı.

Türkiye Büyüdükçe Birileri Rahatsız Oluyor

 Türkiye büyüdükçe ve güçlendikçe birilerinin rahatsız olduğunun altını çizen Kılıç, “ Türkiye 14 yılı aşkın bir süre istikrarlı bir hükümet ile yoluna devam etmektedir. Bu istikrarla birlikte savunma sanayisi, ekonomisi, eğitim seviyesi ve daha nice alanda gelişen ve büyüyen bir Türkiye var. Birileri bu büyümeden rahatsız oldukları için üçüncü havalimanı, kanal İstanbul projesi, Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsünün yapılmasına karşı çıktılar. Onlar biliyor ki bu ve daha nice proje hayata geçtiği zaman ülkemiz daha da ilerleyerek dünya ekonomisini elinde tutan ülkeler arasına girecek, işte bundan rahatsız oldular. Bizler onlara inat 16 Nisanda sandıklara giderek vatanımıza ve geleceğimize sahip çıkarak Evet oyu kullanalım” dedi. Vatandaşları merak ettikleri kolar hakkında bilgilendiren Kılıç ve ekibi Cumhuriyet Mahallesindeki programa günün geç saatlerine kadar devam ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kılıç,, Cumhuriyet, Mahallesi, Sakinleriyle, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı