Haber Detayı
28 Mart 2017 - Salı 16:41
 
Kılıçdaroğlu'nun konvoyunu EVET Bayrakları ile karşıladılar
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gebze’deki muhtarlar buluşmasının ardından Darıca’da bulunan bir tekstil atölyesinde 600 kadın işçiyle beraber öğle yemeği yedi.
Darıca Haberi
 Kılıçdaroğlu'nun konvoyunu EVET Bayrakları ile karşıladılar

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu,  Gebze'deki muhtarlar buluşmasının ardından  Darıca'da bulunan bir tekstil atölyesinde 600 kadın işçiyle beraber öğle yemeği yedi. CHP konvoyunu yolda "Evet" çalışması yapan AK Partili seçmenler karşıladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu, 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı  Hükümet Sistemi referandumu öncesinde  Gebze'ye geldi.  Sabah saatlerinde  Gebze,  Darıca,  Dilovası ve  Çayırova ilçelerinin muhtarları ile buluştu. Muhtarlar buluşmasının ardından  Kılıçdaroğlu,  Darıca'da bulunan bir tekstil atölyesinde 600 Kadın işçi ile beraber öğle yemeği yedi.  Darıca'da öğle yemeğine geçen  Kılıçdaroğlu'nu yolda referandum için "Evet" çalışması yapan AK Partililer karşıladı.

AK Partili vatandaşların ellerinde "Evet" broşürleri ve  AK Parti bayrakları ile CHP konvoyunu karşılamaları ilginç görüntüler oluşturdu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Kılıçdaroğlu'nun, konvoyunu, EVET, Bayrakları, ile, karşıladılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı