Haber Detayı
14 Kasım 2018 - Çarşamba 12:53
 
Köksal Aydın içini döktü!
Gebzespor camiasının sevilen ve sayılan isimlerinden, Gebzespor’da mali asbaşkanlık görevini yürüten Köksal Aydın, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada çok önemli mesajlar verdi.
Spor Haberi
Köksal Aydın içini döktü!

Gebzespor yöneticisi Köksal Aydın’ın ‘’Sevgili Gebzeliler Gebzespor sevdalıları’’ başlıklı o yazısı şu şekilde oluştu:

Muhtemelen herkesin kafasında bir soru işareti iyi veya kötü bir çok senaryo kurgu. Tabii süreçleri iyi değerlendirip yorumlamak en doğrusu kısaca bu süreci yazayım sizlere;

Bizler yönetime geldiğimiz günden bugüne savunduğumuz değerler vardı sırasıyla;

1. Yıllar sonra Yusuf Öztürk başkanlığında benim ve arkadaşlarımın da yönetiminde yaşamış olduğu bir şampiyonluk ve batağında bulunduğumuz BAL liginden kurtulmuş olmanın devamı sonrası vardı...

2. Abim dostum demekten her zaman gurur duyduğum yönetiminde olduğum İlker Çakır’ın bu kulübün tükenmişlik halindeyken hem var etmek, hem de değer katıp borçları ödemek için yapmış olduğu maddi manevi destekler. Kaldı ki hala bu kulübe maddi ve en önemlisi manevi desteğini hiç bırakmayandır keşke herkes onun kadar Gebzeli olabilse.

3. Kongre süreci; yapılan 3 kongre ve son gün, olay biraz burada başlıyor o veya bu şekilde 3 kongre sonrası ve takımın evrakları teslim etme süreci idi, yoksa ne şampiyonluğun ne de verilenlerin bir kıymeti kalmıyordu kongre sonrası Salı sabahı evraklar TFF ye verilmemiş olsaydı bu takım yine BAL ligine dönecekti kimse bu süreci mevzu konu yapmıyor hani o kadar büyük GEBZESPORLUYUZ kongremiz 10 kişiydi olması gerekenler yoktu sosyal medyada yorum yapanları yazmıyorum bile.

4. Bizler Başkanımız Abbas SIR eşliğinde 9 kişi kimine göre daltonlar kimine göre çulsuzlar kimine göre vs. vs. Bizlere göre 9 yürekli insan bu Takımın tarihine,  bu takıma son 4 senedir gerçek anlamıyla var etmek için verilenlere, bu takıma gönül veren yürekli Gebzespor taraftarlarına bir borç bilip geldik bu göreve şükür alnımız ak başımız dik hesabımız kitabımız herkese açık. Ben bana gelene de sorana da sitem edene de söyleyenim kulüp orada ve kimsenin şahsi malı değil ne istenirse bilgi olarak verilmek zorunda ve herkes istediği bilgiyi doğru kaynağından almalı kulaktan dolma değil. Bizler bu konuda her zaman açığız.

5. Bir diğer tarafta belediye başkanımız sayın Adnan KÖŞKER bu süreçte ben sizleyim her türlü bu şehir bizim bu takım bizim dediği için bu desteği bildiğimiz için var etmeye kulübümüze, armaya , taraftarımızı Gebzeli’ye , kentimize değer veren herkese layık olmaya çalışmayı görev bilinci ile geldik. Eksik fazla şu an Belediye olmasa elimizde takımı destekleyip finans desteği sağlayacak kimse Yok. Hoş tesisin kapısı çalınmasa da protokolün kapısı hala full hem eleştirip hem destek vermeden tesisin kapısını açmadan ben GEZESPORLUYUM diyen bir çok isim ile??

Şimdi durum nedir;

Kulüp darboğaz değil tabii ki bize bakarak verilmiş sözlerinin 10 unu yapmayan ve hala şen şakrak kulüpler var. Bizler şükür şu an bulunduğumuz konumda çok iyi değilsek ye birçok arkadaşın yorumu ile bizim vari kulüplerin içerisinde iyi bir yerdeyiz. Ben daha önce de açıkladım bizim mali tablomuz da genel durumumuzda açık bilmek isteyen herkese de açarız.

Şimdi diğer bir soru gelir bunun ardından; neden kongre kararı,  neden ciddi sıkıntı yokken.

Şimdi ben cevap vereyim siz değerli dostlara bizim derdimiz Gebzespor bu ismin büyüklüğünü veren Gebze ben bu şehirde ticaret yapıp ekmek yerken evime ekmek götürürken bu kentin ihtiyaçlarına yok diyemem. Kaldı ki bu kentte benim gibi ekmek yiyen ticaret yapan çok gurbetçi var şu an ki yönetim gibi. Bu kenti takımı bu kentin değeri kaderi birkaç kişi veya birilerinin tabiri ile bu 9 daltona mı kaldı işte orada bir durmak lazım mevcut yönetim kadar yüreği olan yokmuş demek ki bazı isimleri tenzih ederek.

Şimdi bizlerin hesabı belli, kitabı belli, geleni belli, gideni belli, olabilecekleri belli biz takıma vaat ettiğimizin genel anlamda 10-15 inde eksik kaldığımız için sıkıntı yapıp kongre kararı alanız. Bu da bizim değil bize verilen sözlerin eksikliği ile ilgili.

Şimdi bir sorarlar adama Allah aşkına takım iyi veya kötü yapılanlar eksik veya fazla Sayın Adnan Köşker az verdi çok verdi ya bizler belediye olmasaydı kim öderdi İlker Çakar’ın hakkını, kim öderdi Yusuf Öztürk’ün hakkını.

Son deminde her zaman herkese her yerde söylediğim sohbet Gebzespor bizlerin değil Gebze’nin, Gebzelilerin, Gebzesporluların  kapısı, her zaman açık kongrelere bile gelmeyip ahkam kesmek değil Gebzesporlu olmak, sadece hafta sonu maç sonucuna bakmak değil Gebzesporluluk, şükür çayımız sohbetimiz var kulübün tesisinde her istediğinde gelmek her geldiğinde sorup istediğini almak her Gebzesporlunun hakkı bu hakkı kullanmamak da sizin…Bunları yapıp takımın yönetimin yanında olmak Gebzesporluluk.

Bizler amaç olarak bizlerden sonra geleceklere temiz bir Gebzespor bırakmak için savaş veriyoruz bugün veya yarın bizden daha iyi şartları sağlayıp vereceklere de her zaman açığız. Amaç Gebze, amaç Gebzespor.

Sürçü lisanım var ise affola herkese teşekkür ederim şahsım adına bu süreçte destek veren, sabır gösteren, eleştiren tüm  Gebze sevdalılarına , Gebzespor sevdalılarına, taraftar arkadaşlarımıza....

Saygılarımla

Köksal AYDIN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Köksal, Aydın, içini, döktü!,
Yorumlar
Haber Yazılımı