Haber Detayı
08 Aralık 2016 - Perşembe 12:27
 
KÖŞKER'DEN CHP'Lİ MECLİS ÜYELERİNE HİZMET SUNUMU
Gebze Haberi
KÖŞKER'DEN CHP'Lİ MECLİS ÜYELERİNE HİZMET SUNUMU

Gebze Belediyesi’nin CHP’li meclis üyeleriyle düzenlenen toplantıda bir araya gelen Belediye Başkanı Adnan Köşker hazırlanan slayt gösterimi eşliğinde; Gebze’ye modern şehir kimliği kazandıracak vizyon projeler ve hizmetler hakkında sunum yaparak bilgi verdi.

DAHA MODERN BİR GEBZE İÇİN

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, hizmet sunumlarını sürdürüyor. Gebze Belediyesi’nin CHP’li meclis üyelerine sunum gerçekleştirdi. CHP Grup Sözcüsü Serkan Davutoğlu ve meclis üyelerinin katıldığı sunum başkanlık toplantı salonunda gerçekleştirildi. Gebze Belediyesi’nin devam eden ve tamamlanan projeleri hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Başkan Köşker, belediyenin diğer çalışmaları hakkında da istişarede bulundu. “Hedefimiz, 81 vilayetin kültürünü kardeşçe bir arada barındıran ortak paydamız Gebze’mizi daha yaşanabilir, hemşerilerimizin yaşamaktan ötürü keyif aldığı modern bir şehir kimliğine hizmetlerimizle ve projelerimizle kavuşturabilmek” diyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Hepimizin ortak paydası Gebze. Gebze’yi daha modern bir kimliğe kavuşturacak çalışmalar ve projeler için çalışıyoruz.

GEBZE’YE DAHA İYİ HİZMET

Partili, partisiz ayrımı yapmadan herkesin başkanı, herkesin belediyesi anlayışıyla projelerimize ağırlık veriyoruz. Bu noktada tüm belediye meclis üyeleriniz en önemli destekçimiz ve paydaşımız. Siz değerli meclis üyelerimizle projelere ve hizmetlere ilişkin istişarede bulunarak, fikir alışverişinde bulunarak çalışmalarımızı sürdürdük, sürdüreceğiz. Destek ve önerileriniz için teşekkür ederim” şeklinde ifadeler kullandı. Başkan danışmanı Şakir Bitmez’in de hazır bulunduğu sunum toplantısında Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, meclis üyelerinin sorularını cevaplandırdı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÖŞKER'DEN, CHP'Lİ, MECLİS, ÜYELERİNE, HİZMET, SUNUMU,
Yorumlar
Haber Yazılımı