Haber Detayı
15 Şubat 2017 - Çarşamba 10:24
 
Kültür ve Sanat Hayatı Çayırova’da Bu Ay da Çok Canlı
Çayırova Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen ücretsiz tiyatro günlerine bu ayda damgasını vuruyor.
Çayırova Haberi
Kültür ve Sanat Hayatı Çayırova’da  Bu Ay da Çok Canlı

 

Birbirinden güzel tiyatro oyunlarıyla, çeşitliliği ön planda tutarak her ay farklı oyunlar Çayırova Belediyesi Kültür Salonunda izleyicisiyle buluşuyor. Hem yetişkin hem de çocuk oyunlarıyla Çayırova’ya  yenilikler getirmeye devam eden Çayırova Belediyesi ayın ilk etkinliğini Cenk Gür’ün yazıp yönettiği  “Erkekler Bir Melektir” isimli  yetişkin tiyatrosu ile gerçekleştirdi.

Çayırovalı Hanımlardan Büyük  İlgi

Yılın on ki ayı farklı etkinliklerle, kültür sanat hayatını canlı tutan Çayırova Belediyesi, “Erkekler Bir Melektir” isimli  yetişkin oyununu Çayırovalı hanımlarla buluşturdu. Çayırova Belediyesi Kültür Salonunda izleyicisiyle buluşan oyun, kendi halinde çalışan Orhan ile Aslı’nın komik tanışmasını  ve Orhan’ın Aslı’yı evliliğe ikna edişini mizahi bir dille anlatıyor. Komik anların bolca yaşandığı oyun, hanımlar tarafından büyük bir ilgi ile izlendi. Zaman zaman Orhan Veli, Atilla İlhan ve Cemal Süreyya’nın da konu edinildiği oyun, izleyiciye kendi hayatlarından da kesitler sundu. Yaşamın  yoruculuğundan ve  stresinden biraz da olsa uzaklaştıklarını, zamanlarını faydalı bir şekilde değerlendirdiklerini  dile getiren Çayırovalı hanımlar, bu tarz etkinlik ve faaliyetleri onlarla buluşturan Başkan Şevki Demirci’ye teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kültür, ve, Sanat, Hayatı, Çayırova’da, , Bu, Ay, da, Çok, Canlı,
Yorumlar
Haber Yazılımı