“Mesafemiz yok ki zeytindalı uzatalım”
Haber
14 Şubat 2020 - Cuma 10:10
 
“Mesafemiz yok ki zeytindalı uzatalım”
Spor Haberi
“Mesafemiz yok ki zeytindalı uzatalım”

Gölcükspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çardak basın mensupları ile bir araya geldi. Çardak, Darıca Gençlerbirliği ile bir sorun olmadığını ifade ederek “Bizim Darıca ile aramızda hiçbir sorun yok ki zeytin dalı uzatalım. Her zaman bir araya gelebiliriz” dedi. Çardak, gazetelerde geçen “Şike” iddialarını da gülerek karşıladığını” sözlerine ekledi.

HERKES ÜZÜLDÜ

Darıca Gençlerbirliği ile ilgili yaşanan süreç vardı. Herkes üzüldü. Bu tür şeyler gençler arasında olur. Ama bu bizim Darıca Gençlerbirliği ile olan ilişkimize zarar vermemelidir. Darıca Gençlerbirliği bizim kardeş takımımızdır. Eski futbolcumuz Ahmet Özer’in kardeşi yolda beni gördü ve Gölcükspor’dan bir yöneticinin Darıca’nın başkanı Arif Gülen’i aradığını babam için -Maça gelmesinler- dediklerini öğrendik” dedi. Ben de böyle bir şey olmadığını ifade ettim.   

İKİ TARAFA DA YAKIŞMADI

Olaylardan sonra Arif Bey’i aradım. Yurt dışında olduğu için telefonuna ulaşamadım. Emre Alan daha önce bizde futbol oynadı. Eski başkan Ahmet Bey zamanında Darıca’ya 12 futbolcu kaldığı için 2 futbolcu vermiştik. Bunlardan birisi de Emre’ydi. Şike konusunu yorumlamak bile yersiz. Gülerek karşıladık. Çok da ortamı germenin manası yok. Millet bir birine neler neler yapıyor. Tabii ki olmaması gerekiyor. İki tarafa da yakışmayan şeyler oldu. Arif başkanımızı ararız, aramız da iyidir. Aramızda zaten bir mesafe yok ki zeytin dalı uzatalım.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Mesafemiz, yok, ki, zeytindalı, uzatalım”,
Yorumlar
Haber Yazılımı