Haber Detayı
11 Nisan 2018 - Çarşamba 11:48
 
Meslek Liselilerin Ailelerine Seminer Verildi
Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin ailelerine KOSGEB Girişimcilik Destek Programları’ semineri verildi.
Gebze Haberi
Meslek Liselilerin Ailelerine Seminer Verildi

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Meslek Liseleri Aileleriyle Buluşuyor’ projesi kapsamında Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin ailelerine bilgilendirilmede bulunuldu. KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan Demirci ‘KOSGEB Girişimcilik Destek Programları’ konusunda, Muhasebe ve Finansman Bölüm Şefi Levent Kepil ‘Finansal Okur Yazarlık’ konusunda, Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölüm Şefi Dilek Gül Durmuş ‘Çalışma Hayatına Giriş’ konusunda bilgilendirmede bulundu.

İŞ DÜNYASINA HAZIRLIYORUZ

Gebze Ticaret Odası Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Hüseyin Onul, “Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘Meslek Liseleri Aileleriyle Buluşuyor’ projesi kapsamında okulumuz öğrencileri velilerine, KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan Demirci’yi davet ederek ‘İş Nasıl Bulunur’ semineri verdik. Bölüm şeflerimiz de gerekli bilgilendirmelerde bulundu. Velilerimiz ile bir araya gelerek, öğrencilerimizin iş dünyasına hazırlıyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Meslek, Liselilerin, Ailelerine, Seminer, Verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı