Haber Detayı
16 Eylül 2018 - Pazar 17:15
 
MHP Gebze’den Kitap Hediyesi
MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir ilçe binasını ziyarete gelen öğrencilere yeni eğitim öğretim yılı için kitap hediye etti.
Gebze Haberi
MHP Gebze’den Kitap Hediyesi

Bugün okullar açılacak ve milyonlarca öğrenci ders başı yapacak. MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir de kendisini ziyarete gelen öğrencilere yeni eğitim-öğretim yılı için kitap hediye etti. Başkan Taşdemir, “İlçe binamızı ziyarete gelen öğrencilerimize kitap hediye ediyoruz. Eğitimciler, aileler, yerel yönetimlerdeki belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri olarak çocuklarımıza okuma bilincini hep beraber aşılamalıyız.

HER ÖĞRENCİYE KİTAP

Çocuklarımız daha öğrenme yaşında. Onları televizyon, cep telefonu, bilgisayar gibi araçlarında belirli saatlerde vakit geçirmesini sağlamalıyız. Çocuklarımızı uyuşturucu, sigara, alkol gibi kötü alışkanlıklardan da kitaplar sayesinde uzak tutabiliriz. Sosyal ve kültürel faaliyetlere yönlendirilen çocuklarımızın hem arkadaş çevresi kaliteli hale gelir, hem de bağımlı yapıcı maddelerle tanışma olasılığı azalır. Biz de öğrencilerimize bir nebze olsun kötü alışkanlıklardan uzak tutarak kitap okuma sevgisi aşılamaya çalışıyoruz.” dedi.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Gebze’den, Kitap, Hediyesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı