Haber Detayı
26 Haziran 2018 - Salı 10:37
 
Minik Abdulsamet’e Büyük Sürpriz
Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, evde özel eğitim gören Abdulsamet Gülcü’ye hayranı olan diziden video göndererek sürpriz yaptı.
 
 
 
Darıca Haberi


Darıca’da evde eğitim alan Apert sendromu (kafatasının anormal gelişimine neden olan genetik bozukluk) hastası Abdulsamet Gülcü’nün (14)  Arka Sokaklar hayranı olması nedeni ile Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, minik Abdulsamet’e bir sürpriz yaptı. Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, minik Abdulsamet’e dizi setinden video gönderdi. Dizi oyuncuları Abdulsamet’e sezon finali setinden gönderdikleri videoda, “Seneye devam edecek sezonumu da izlemeni diliyoruz. Seni seviyoruz. Sana kucak dolusu sevgiler yolluyoruz.” ifadelerine yer verdiler.

ÇALIŞMALARIMIZ ABDULSAMET İÇİN

Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz minik Abdulsamet’in hayalini gerçekleştirmek için çalıştıklarını belirterek, “Evde özel eğitim gören öğrencimiz Abdulsamet bir arka sokaklar hayranı. Arka Sokaklar’ın tüm bölümlerini izlemiş ve tüm karakterlerini çok seviyor. En büyük hayalini gerçekleştirmek için Darıca Milli Eğitim Müdürlüğü olarak imkânlarımız elverdiğince elimizden geleni yaparak dizi setinden Abdulsamet’e bir video gönderdik. Tüm çalışmalarımız Abdulsamet’in mutlu olması için.” dedi. Abdulsamet’e daha önce de 23 Nisan’da Darıca Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan'ın talimatı ile evine giden polislerle sürpriz yapmıştı.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Minik, Abdulsamet’e, Büyük, Sürpriz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı