Haber Detayı
25 Ekim 2018 - Perşembe 09:21
 
Muhalefet Gecikti
AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, İl yöneticileri; Sedat Köse, Halil Dokuzlar ve Osman Çakır ile birlikte dün, yeni seçilen İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM)’nin başkanı Murat Öztürk ve yönetimini yeni yerlerinde ziyaret edip kutladı
Kocaeli Haberi
Muhalefet Gecikti

Öte yandan AK Parti İl Başkanı Av. Abdullah Eryarsoy, CHP’den Derince Belediye Başkan aday adaylığı başvurusu yapan ortağı eski Baro Başkanı Av. Sertif Gökçe ile ortaklığını sonlandırdı. CHP’den Derince Belediye Başkan aday adayı olan Gökçe’ye hayırlı olsun diyen AK Parti il Başkanı Av. Eryarsoy; Av.Gökçe ile geçen hafta sonu ortaklıktan ayrıldığını, aynı binanın üst katında kendisine ayrı bir avukatlık bürosu açtığını söyledi.

MUHALEFET GECİKTİ

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için Genel Merkez tarafından henüz bir takvim açıklanmadığını belirten AK Parti İl Başkanı Eryarsoy, “Bizim belediye başkanlarımız var. İktidar partisiyiz; adaylarımızı açıklamakta gecikmedik. Muhalefet Partilerinin aylar öncesinden adaylarını açıklaması gerekirdi. MHP’nin bu konuda ittifak nedeniyle bir gerekçesi var” dedi.

5 KİŞİLİK KOCAELİ HEYETİ ANKARA’DA

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ile birlikte bugün Ankara’ya gidiyor. Eryarsoy, bugün Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir başkanlığında yapılacak il başkanları toplantısına katılacak. 5 kişiden oluşan Kocaeli heyeti yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak toplantıda hazır bulunacak. AK Parti İl Başkanı Eryarsoy, il başkanları toplantısında seçim takviminin açıklanmasını beklediklerini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Muhalefet, Gecikti,
Yorumlar
Haber Yazılımı